Стало відомо, що рятує немовлят від інфекцій

Науковці виявили ще одну надзвичайну користь материнського молока. В цьому
продукті, виявляється, є компонент, що захищає від смертельної інфекції. Про таке повідомляє fp.com.ua.
 

Йдеться про олігосахарид, що забезпечує захист новонароджених  діток від стрептококової групи В, що викликає пневмонію, менінгіт, сепсис
та інші небезпечні захворювання.

А до яких дій слід вдаватись молодим мамам, аби покращити й продовжити лактацію?

-- Іноді в молодих мам справді з"являється відчуття, ніби кількість молока зменшилась, його не вистачає, малюк не наїдається, -- пояснює Наталія Колівошка, консультант з грудного вигодовування. -- Тож майте на увазі, вчені довели, що організм жінки може виробляти необхідну для дитини кількість молока, про це подбала природа.

-- Також важливо розуміти, лактація -- це гормонозалежний процес, а гормони, котрі відповідають за продукування молока, активно виробляються при подразненні соска. Тож раціон чи режим харчування жінки в даному питанні значення не має.

-- Тож основне правило: не нервуйте! Прикладайте дитину до грудей часто, а головне, не рідше ніж раз на дві години (тому вдень  варто будити малюка для годування), безперервно годувати можна навіть протягом години. Це основні сприятливі фактори для налаштування процесу лактації в перші три місяці після пологів.

-- Для перевірки, чи дитині достатньо молока, регулярно зважуйте її. За тиждень немовля має набирати 125 грамів, за місяць -- мінімум 500, такий тест актуальний для дітей до трьох місяців.

-- У 90 % випадків причиною погіршення лактації є не часте прикладання немовляти до грудей, застосування смоктунців (тоді змінюється спосіб смоктання, на який дитина перелаштовується) чи підгодовування з пляшечки.

-- Що дуже важливо, молода мама має добре відпочивати, висипатись і харчуватись. Це потрібно організмові для  відновлення й поповнення сил, а нервовій системі -- для врівноваження. 

фото mom-knows.com

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:00
Так сталося, що ще рік тому я їв усе підряд та зловживав солодощами і розпасся до 100 кілограмів, а наприкінці року “доробився” до гіпертонічного кризу. Лікарка, оглядаючи мене, оголосила вердикт: треба терміново худнути!
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації. Під час нього дитина може навіть 8-10 разів хворіти на ГРВІ. До речі, менше хворітимуть ті, у кого є братики та сестрички.
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації і кажуть, менше хворітимуть ті діти, у яких є братики та сестрички.
16:00
Дієтолог і травниця розповідають про користь і шкоду цієї ягоди.
17:00
Дещо фаталістичні думки науковця про наше харчування з погляду генитики.
18:30
Науковці твердять, що період найбільшого сексуального збудження між партнерами триває приблизно рік. Та це не означає, що сексуальна жага назавжди згасає.
13:00
Після операції подружжя почувається добре. Скоро їх випишуть додому.
12:30
Медики в Україні практикують використання при пологах небезпечних для стану дитини і матері методів.
12:00
Дуже важливо, щоби людині надали допомогу протягом перших 60 хвилин після початку інсульту.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.