З"явився новий вірус. Досі таких не було!

Міжнародна група дослідників на чолі з фахівцями Інституту з вивчення інфекційних захворювань Армії США виділила новий вірус, який оселився в організмі тропічних комарів. Про таке повідомили в науковому журналі "Cell Host & Microbe". 

Роботу вчених було спрямовано на пошуки потенційних небезпек. Мова про хвороби, якими людей можуть заражати комарі. Генетичні дослідження показали, вірус Guaico Culex (GCXV) є багатокомпонентним. Це родич сигментованих вірусів Jingmenviruses, відкритих два роки тому. Досі вважалось, що багатокомпонентні віруси здатні інфікувати лише рослини й гриби, повідомляє newsyou. Наразі невідомо, чи цей вірус може передаватись при укусах комарів. Проте вчені
заскочені новою загрозою.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Медики кажуть, етап видалення підшлункової у донора складніший, ніж її трансплантація реципієнтові.
11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
09:00
Розповідаємо про те, що відомо про вплив цукрового діабету на розвиток важких форм коронавірусної хвороби.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.