Рак діагностуватимуть за допомогою... золота

Професор лабораторії хімії та фізики Університету Лотарингії (Франція) Андрій Постніков запропонував використовувати терагерцове випромінювання і  наночастинки золота для діагностики ракових захворювань.


Свою ідею вчений озвучив на Міжнародному семінарі "Сучасні нанотехнології", повідомляє інформаційний портал znaj.ua .

 

За словами дослідника, цей метод діагностики раку абсолютно нешкідливий. Він дозволяє помітити ракові клітини за збільшеним вмістом в них води -- це їх відмінність від  звичайних клітин організму. Крім того, золото має біологічну сумісність з тілом людини.


Вченим вже відомо, як отримувати необхідні наночастинки золота, зараз вони працюють над створенням джерела терагерцевого випромінювання і детектора, що дозволяє отримувати його зображення. Загалом, робота з терагерцовим  випроміненням можлива лише за допомогою складного інженерного обладнання,  тому зараз вчені підшуковують центр нанотехнологій для реалізації проекту.

 

Наша довідка: терагерцове випромінювання -- це вид електромагнітного випромінювання, спектр частот якого розташований між інфрачервоним і надвисокочастотним діапазонами. Це випромінювання — не іонізуюче, легко проходить крізь більшість діелектриків, але сильно поглинається провідними матеріалами та деякими діелектриками. Наприклад, дерево, пластик, кераміка для нього прозорі, а метал і вода -- ні.


 


 


 

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".
Щоб запобігти розвитку багатьох хвороб, слід відмовитися від вживання натщесерце певних продуктів
Деякі з продуктів викликають подразнення слизової шлунка, інші порушують кислотно-лужний баланс, а ще інші сприяють розвитку таких хвороб, як цукровий діабет і гастрит.

Новини

12:07
Якщо немає змоги помити руки водою та милом – обирайте просто вологі серветки, без антисептика. А щоб вберегтися від бактерій, наприклад, під час прогулянки на природі – майте напоготові аптечний антисептик – хлоргексидин або настоянку календули
11:10
Через неконтрольоване вживання серйозних препаратів розвивається резистентність до них.
09:40
Активізувався збудник гострого інфекційного захворювання.
22:15
Жінкам пощастило більше, ніж чоловікам.
19:46
Експерти ВООЗ назвали недорогі, але при цьому дуже небезпечні у своєму впливі на здоров'я продукти.
19:30
Медики кажуть: навіть інтенсивна розумова діяльність не вберігає від патологічного старіння мозку.
17:25
Медики кажуть, що це перебування у ретельно контрольованому стані несвідомості.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.