Висунуто нову гіпотезу: викликати хворобу Альцгеймера можуть мікроби

Міжнародна група з понад тридцяти вчених і лікарів, в тому числі представників Оксфордського, Кембриджського, Единбурзького і Манчестерського університетів, а також Королівського коледжу Лондона, припускає, що причиною хвороби Альцгеймера, яка проявляється деменцією, є віруси та бактерії, повідомляє 7oclock.info.

Зокрема, одним з головних винуватців початку недуги визнано вірус герпесу і бактерії хламідії.

Сьогодні вчені цілого світу намагаються знайти лікування, яке запобігає утворенню липких амілоїдних бляшок і деформованих білків у мозку, які заважають нейронам спілкуватися один з одним, що призводить до втрати пам'яті і погіршення  когнітивних функцій.

Автори відзначають, що в мозку літніх людей часто зустрічаються віруси і бактерії. Ці мікроорганізми, як правило, перебувають в стані спокою, але можуть "прокинутися" в умовах стресу або якщо імунна система слабшає. Адже 90% людей є носіями вірусу герпесу, про що навіть не здогадуються.

Це дослідження може дати поштовх більш докладному вивченню цього аспекту. І, можливо, вже у найближчому майбутньому хворобу Альцгеймера лікуватимуть противірусними чи антибактеріальними препаратами.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.