“Вставай і їдь” - створено крісло-трансформер, яке може “поставити” на ноги паралізовану людину

Інвалідне крісло, яке може переходити з горизонтального положення у вертикальне, створено в Ізраїлі. Розробником унікального засобу став доктор Аміт Гоффер - людина з обмеженими фізичними можливостями. Перебуваючи в такому кріслі, пацієнт з паралічем ніг може переміщатися “стоячи”.
Винахід під назвою UPnRIDE (в перекладі з англійської -- "вставай і їдь") являє собою екзоскелет-робот, пише http://zdorov-info.com.ua.  Це такий пристрій-каркас, за допомогою якого сила людини збільшується. Каркас-робот працює на основі функції повтору біомеханіки людини і пропорційно збільшує його зусилля при русі.
Переміститися з положення “сидячи” в положення “стоячи” можна за допомогою натискання однієї кнопки. Таке крісло-трансформер зручне в застосуванні як в домашніх умовах, так і на вулиці. Контролює роботу механізму і стежить за рухом пристрою вгору і вниз по асфальту спеціальне програмне забезпечення.
Винахідник випробував нове крісло на собі: доктор став інвалідом в результаті автомобільної аварії, в яку він потрапив більше 20 років тому. Аміт Гоффер широко відомий в Ізраїлі своїми досягненнями в сфері IT та фізики. Появи крісла-трансформера в продажу очікують вже у наступному році. До того часу винаходу ще належить пройти ряд випробувань в Ізраїлі і США.

На фото - доктор Аміт Гоффер із своїм винаходом

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
09:00
Розповідаємо про те, що відомо про вплив цукрового діабету на розвиток важких форм коронавірусної хвороби.
11:00
Шостого липня дівчина відчула слабкість, 12-го вже була у комі.
15:00
Чому насправді знечулення не завжди працює, і які помилки лікаря можуть надто дорого коштувати пацієнту?
11:00
Наш текст про досвід матерів у 40+. Читайте, аби позбутись стереотипів.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.