“Вставай і їдь” - створено крісло-трансформер, яке може “поставити” на ноги паралізовану людину

Інвалідне крісло, яке може переходити з горизонтального положення у вертикальне, створено в Ізраїлі. Розробником унікального засобу став доктор Аміт Гоффер - людина з обмеженими фізичними можливостями. Перебуваючи в такому кріслі, пацієнт з паралічем ніг може переміщатися “стоячи”.
Винахід під назвою UPnRIDE (в перекладі з англійської -- "вставай і їдь") являє собою екзоскелет-робот, пише http://zdorov-info.com.ua.  Це такий пристрій-каркас, за допомогою якого сила людини збільшується. Каркас-робот працює на основі функції повтору біомеханіки людини і пропорційно збільшує його зусилля при русі.
Переміститися з положення “сидячи” в положення “стоячи” можна за допомогою натискання однієї кнопки. Таке крісло-трансформер зручне в застосуванні як в домашніх умовах, так і на вулиці. Контролює роботу механізму і стежить за рухом пристрою вгору і вниз по асфальту спеціальне програмне забезпечення.
Винахідник випробував нове крісло на собі: доктор став інвалідом в результаті автомобільної аварії, в яку він потрапив більше 20 років тому. Аміт Гоффер широко відомий в Ізраїлі своїми досягненнями в сфері IT та фізики. Появи крісла-трансформера в продажу очікують вже у наступному році. До того часу винаходу ще належить пройти ряд випробувань в Ізраїлі і США.

На фото - доктор Аміт Гоффер із своїм винаходом

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:35
105-річна Ганна Микитин досі сама куховарить, пере та рубає дерев'яні скіпки для печі.
16:00
“Нещодавно я став всеукраїнським чемпіоном з метання диска та ядра", - каже він.
12:00
На 26-му тижні вагітності я перестала відчувати рухи дитини. Те, що пережила згодом, залишило великий шрам у серці на все життя.
17:00
Про ознаки дефіциту, добові норми та джерела йоду.
12:45
За даними Центру громадського здоров'я МОЗУ, цього епідсезону на грип та ГРВІ в Україні перехворіє від 4,8 до 6,7 мільйона осіб, а пік захворюваності можливий у січні-лютому 2020 року.
10:00
А також актриса поділилась корисними рецептами для імунітету, здоров'я шкіри та стрункості.
12:00
Селян просять жертвувати картоплю, буряки, моркву для лікарень. А медзаклад, де лікуються можновладці, купує тонни яловичини і риби.
10:41
Вірусом герпесу заражені понад 90% людей на планеті, але інфекція проявляється не у всіх.
12:00
Пенсіонерка розповідає, що після того, як стала займатися карате, забула дорогу до медиків. І навіть на застуду не хворіє!
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.