Раз і назавжди!

Грип більше нас не лякатиме

Міжнародна група вчених нарешті створила універсальний захист від 88 % усіх відомих штамів грипу. Завдяки такій розробці вчені планують позбавити людство загрози епідеміологічних сезонів, які вже забрали життя мільйонів осіб. 

Вчені пояснили, що в розробці вони задіяли короткі фрагменти вірусів грипу (так звані епітопи), до яких організм людини є чутливим. За допомогою комп"ютерної програми було порівняно інформацію про епітопи й імунну відповідь людського організму, в результаті чого вдалось розробити схему взаємодії, а відтак, і нову універсальну вакцину. Учені запевняють, мовляв лише за таких умов можна зупинити епідемію. 

Раніше, пояснюють фахівці, до складу вакцини входила інформація лише про ті штами, що були поширені під час попереднього сезону. Однак така схема далеко не завжди діяла. Для прикладу, пише meddaily, взимку 2014-2015 не спрацювала вакцина проти грипу H3N2 (типу А). Тож настав час переходити до більш дієвих кроків, аби убезпечити здоров"я й життя людей. 
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

14:18
Найвищий відсоток летальності - у Донецькій, Луганській та Одеській областях.
14:00
У США перевіритися на COVID-19 безплатно може кожен охочий - навіть турист чи нелегальний мігрант.
11:00
Медики кажуть, що він може спричиняти біль, запалення і перешкоджати зачаттю.
13:00
Що найбільше впливає на сповільнення чи пришвидшення темпів старіння?
11:00
Медики з різних куточків України розповідають про непросту боротьбу з пандемією. Вони кажуть: працюють на межі виснаження.
11:15
Оціночні дані вказують на існування від 350 000 до 1 000 000 вірусів, що здатні інфікувати всі хребетні організми на Землі!
11:00
Медики не радять пацієнтам постійно лежати в однаковій позиції.
17:00
Меланін зменшує вразливість шкіри до сонячних променів. А там, де пігмент лягає нерівномірно, утворюються плями.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.