Заготовляємо картоплю: що треба знати

Щоб не купити хворої бульби, ви маєте право взяти кілька картоплин з мішка та розрізати їх

Саме зараз дбайливі господарі купують картоплю на цілу зиму. А що треба знати, щоб коупити якісну, добірну, здорову картоплю.

Але буває: купиш гарну ззовні, починаєш чистити -- і половину викидаєш, бо чорна. А ще хочеться, щоб не підсипана була. Чи можна це визначити ззовні? Як взагалі обрати вдалу картоплю, щоб цілу зиму залишалася свіжою і смачною? От що радить сайту «Добрий лікар»  Тетяна Купріянова, завідувач відділу виробництва, зберігання і переробки картоплі Інституту картоплярства Національної академії
аграрних наук.
 

-- В середньому, українець з’їдає за рік 145 кілограмів картоплі, тоді як мешканець ЄС -- лише 60 кілограмів. Тому дуже важливо заготовити на зиму якусну, непідсипану кратоплю. Та як обрати?
-- Візуально визначити, чи не перевищено у картоплі добрив, неможливо. Хоча часто на це може вказувати неприродньо великий  розмір картоплин. Якщо бульба дуже велика, її називають перегодованою. Хоча це можу бути й ознакою сорту -- наприклад, великобульбовою є картопля сорту "Щедрик" чи "Слов'янка". Загалом, найкращою бульбою вважається така, маса якої не перевищує 40 грамів.
-- Часом продавці самі розрізають кілька бульбин або пропонують зробити це покупцям -- мовляв, таким чином можна упевнитися в якості кратоплі. А що можна побачити на розрізі?
-- Насамперед, розрізавши картоплю, можна побачити, чи нема в ній дуплистості. Це неінфекційна хвороба бульб проявляється у вигляді порожніх утворень різних форм і конфігурацій. Краї таких дупел вкриті тонкою шкіркою. Нерідко це може вказувати на надмірне використання азотних добрив, коли ріст поверхні та серцевини не відповідали одне одному. Або ж картопля виросла в умовах браку опадів, а її дозрівання відбулося, навпаки, при вологій теплій погоді. Картопля з дуплистітю погано зберігається -- якщо тріщини досягають поверхні, починаються процеси гниття.

Дуплистість картоплі

Крім того, при розрізі можна побачити іржаву плямистість -- іржаві або бурі плями в м'якоті. Цікаво, що уражені частини ніколи не загнивають. Це вказує на те, що картопля виросла в умовах високих температур повітря та грунту або при надмірному накопиченні заліза та алюмінію у період формування клубнів. Така картопля відзначається зниженим вмістом крохмалю та вітаміну С, вона несмачна, уражені ділянки є твердими. Побачити цю можна лише при розрізі -- ззовні ознак цієї хвороби не помітити.

Іржава плямистість


Крім того, після розрізу картопля може потемнішати. Це пов'язано з порушенням ферметативних процесів в клубні, свідчить про високі температури при вирощенні, про дефіцит кисню та калію. Така картопля під час варки ще більше темнішає, вона несмачна.

Почорніння картоплі

 

Розрізавши картоплю, можна побачити й так зване удушення картоплі, коли частина поверхні стає м’якою, а у розрізі видно гнилі тканини у вигляді рихлої кашеподібної маси. Причина такого стану -- у недостатності повітря у грунті під час розвитку клубнів, а також у надмірному зволоженні грунтів.

Удушення картоплі

Врешті, при купівлі зверніть увагу, чи не вражена картопля дротяником -- це можна побачити і ззовні.

Личинка дротяника у картоплі

Словом, щоб не купити поганої  бульби, ви маєте право взяти кілька картоплин з мішка, що збираєтеся купити, та розрізати їх. Ззовні картопля має бути не бита, без уражень шкірки, її м'якіть повинна бути однорідною, без плям та вкраплень.

 

 

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
"Пацієнтка розповідала, що лише раз за багато років подружнього життя відчула оргазм і ледь не померла від сорому", - лікар-сексолог.
12:00
15-20 хвилин дрімоти вдень дозволяють підвищити продуктивність праці, кажуть фахівці. Але є деякі нюанси.
09:37
Чому кожен реагує на однакову температуру навколишнього середовища по-різному і як натренувати організм до її перепадів?
13:00
І як правильно поводитися, коли температура тіла “зашкалює”.
11:00
Нещодавно у Львові жінка з коронавірусом народила здорових двійнят.
13:00
Нова модна дієта, яка буцімто рятує від онкохвороб, - цілковито антинауковий міф.
11:56
Фахівці кажуть, що логопедичні недоліки, які не зникли після п'яти років, ймовірно залишаться й у дорослому віці.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.