А без неї - нікуди

Капуста у будь-якому виглядi повинна щодня бути на столi

Нині без капусти важко уявити наш стіл -- салат з капусти, борщ, голубці, капуста тушкована, квашена капуста, капустяний розсіл... Між тим, це не просто смачно. Це -- справжні ліки.

-- Одна з найголовніших переваг капусти над іншими овочами -- велика кількість клітковини, -- каже Василь Дем'янюк, лікар-натуропат. -- Вона необхідна для нормального травлення, виведення токсинів та очищення організму від шлаків. А ще капуста впливає на розвиток корисної мiкрофлори кишкiвника, вiд чого залежить загальний тонус органiзму та формування iмунiтету.

 

-- Вже скоро розпочнеться сезон квашення капусти. Чи справдi вона така корисна, як про неї говорять?

-- При квашеннi капуста зберiгає усi вiтамiни та мiкроелементи, натомiсть, збагачуючись iншими корисними складовими. Так, завдяки молочнокислим бактерiям, якi утворюються в процесi бродiння, вона нормалiзує мiкрофлору кишкiвника, згубно дiючи на патогеннi бактерiї. Квашена капуста покращує апетит та стимулює секреторну функцію шлунка. Крiм того, вона позитивно впливає на роботу щитоподiбної залози та нирок. Доведено, що деякi ферменти є нищивними для туберкульозної палички.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.