Вчені заявили, що створили ліки, здатні повністю вилікувати від гепатиту C

Нещодавно були опубліковані результати клінічних випробувань нового препарату для лікування від гепатиту С. Згідно з отриманими даними, хворі, що пройшли тримісячний курс терапії, повністю виліковували від цього важкого захворювання, повідомляє Медичний журнал Ізраїлю.Побічні дії нових ліків мінімальні, особливо в порівнянні з існуючими на даний момент противірусними засобами.

Клінічне тестування нового препарату проходили протягом трьох років. У них були задіяні 2300 хворих на гепатит С з різних країн. У дослідженні брала  участь міжнародна група вчених. За словами доктора Йоав Лур'є, керівника проекту досліджень в клініці "Шаарей Цадек", успіх в розробці нового препарату, здатного повністю вилікувати від такого небезпечного захворювання, як гепатит С, порівняємо з відкриттям антибіотиків.

Гепатит С - вірусна патологія, спричинена вірусом HCV.  Основний орган мішень - печінка. Вірус HCV вважається одним з головних чинників, що призводять до первинного раку печінки і цирозу. Інфікування відбувається парентеральним шляхом (через переливання крові і недостатньо стерильний медичний інвентар), а також статевим шляхом.

У 10-15% інфікованих спостерігається самостійне лікування. А у інших - розвивається хронічна форма хвороби. Через те, що на ранніх стадіях хвороби вона практично ніяк себе не проявляє, її часто називають "лагідним вбивцею". Лікування гепатиту С проводиться комбінацією противірусних препаратів, яке  досить важке для пацієнта і дає масу побічних ефектів. Середня тривалість курсу - близько року, але виліковується 50-80% пацієнтів. Результативність нового препарату набагато вища, при цьому лікування настає вже за три місяці і супроводжується мінімальними побічними ефектами.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

19:18
Якби такі таблетки були зроблені з природних речовин, то одна пігулка мала б розмір м'ячика для настільного тенісу.
18:02
Психологи радять, якщо ви погано почуваєтесь, підійдіть до дзеркала та спробуйте всмiхнутися собi.
09:10
Я вводила вказані медикаменти, ходила на обстеження, ретельно проводила самоконтроль, нотуючи все у щоденник.
12:40
За даними ВООЗ, 40% дітей у віці 14 - 18 років систематично вживають cпиртне.
15:52
Про використання ладану під час богослужіння йдеться ще у Старому Заповіті.
14:25
Чи справді малюкові потрібен такий ранній розвиток? Наскільки успішними стають у дорослому житті вундеркінди?
17:17
За останній рік новоутворення досягло такого розміру, що жінка не могла самостійно ходити.
19:50
Нестача цього продукту в раціоні призводить до багатьох проблем, кажуть медики.
18:12
"На 70 - 80% вони складаються зі солi", - каже експертка.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.