Вчені заявили, що створили ліки, здатні повністю вилікувати від гепатиту C

Нещодавно були опубліковані результати клінічних випробувань нового препарату для лікування від гепатиту С. Згідно з отриманими даними, хворі, що пройшли тримісячний курс терапії, повністю виліковували від цього важкого захворювання, повідомляє Медичний журнал Ізраїлю.Побічні дії нових ліків мінімальні, особливо в порівнянні з існуючими на даний момент противірусними засобами.

Клінічне тестування нового препарату проходили протягом трьох років. У них були задіяні 2300 хворих на гепатит С з різних країн. У дослідженні брала  участь міжнародна група вчених. За словами доктора Йоав Лур'є, керівника проекту досліджень в клініці "Шаарей Цадек", успіх в розробці нового препарату, здатного повністю вилікувати від такого небезпечного захворювання, як гепатит С, порівняємо з відкриттям антибіотиків.

Гепатит С - вірусна патологія, спричинена вірусом HCV.  Основний орган мішень - печінка. Вірус HCV вважається одним з головних чинників, що призводять до первинного раку печінки і цирозу. Інфікування відбувається парентеральним шляхом (через переливання крові і недостатньо стерильний медичний інвентар), а також статевим шляхом.

У 10-15% інфікованих спостерігається самостійне лікування. А у інших - розвивається хронічна форма хвороби. Через те, що на ранніх стадіях хвороби вона практично ніяк себе не проявляє, її часто називають "лагідним вбивцею". Лікування гепатиту С проводиться комбінацією противірусних препаратів, яке  досить важке для пацієнта і дає масу побічних ефектів. Середня тривалість курсу - близько року, але виліковується 50-80% пацієнтів. Результативність нового препарату набагато вища, при цьому лікування настає вже за три місяці і супроводжується мінімальними побічними ефектами.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

09:20
Відомо, що з-поміж усіх живих істот мігрень буває тільки в людини. Це один з найсильніших проявів болю голови. Як вона виникає ' наука досі не з'ясувала, хоча мігрень описував ще Гіппократ.
16:00
Науковці переконані, ліки на основі канабісу можуть стати порятунком для сотень тисяч хронічно хворих українців.
14:40
Науковці довели, що красива фігура залежить не лише від здорового раціону та фізичних навантажень.
09:00
Одинадцятирічний хлопчик став першою онкохворою дитиною, для лікування якої медики застосували її власні Т-лімфоцити. Цілком можливо, цей випадок започаткує нову еру боротьби з недугом.
08:30
Механізми виникнення болю тривалий час були загадкою. Нині ж про них уже відомо майже все.
10:50
Науковець розповів, яку роль у роботі організму відіграє рослинна клітковина.
08:30
Чи правда, що дорослі важче переносять кір, аніж діти?
07:30
Обережно: прочитавши його аргументи, вам може захотітись суттєво змінити раціон
20:15
Що більше ми ходимо - то довше залишаємось молодими та здоровими, запевняють лікарі й біологи.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.