Вчені заявили, що створили ліки, здатні повністю вилікувати від гепатиту C

Нещодавно були опубліковані результати клінічних випробувань нового препарату для лікування від гепатиту С. Згідно з отриманими даними, хворі, що пройшли тримісячний курс терапії, повністю виліковували від цього важкого захворювання, повідомляє Медичний журнал Ізраїлю.Побічні дії нових ліків мінімальні, особливо в порівнянні з існуючими на даний момент противірусними засобами.

Клінічне тестування нового препарату проходили протягом трьох років. У них були задіяні 2300 хворих на гепатит С з різних країн. У дослідженні брала  участь міжнародна група вчених. За словами доктора Йоав Лур'є, керівника проекту досліджень в клініці "Шаарей Цадек", успіх в розробці нового препарату, здатного повністю вилікувати від такого небезпечного захворювання, як гепатит С, порівняємо з відкриттям антибіотиків.

Гепатит С - вірусна патологія, спричинена вірусом HCV.  Основний орган мішень - печінка. Вірус HCV вважається одним з головних чинників, що призводять до первинного раку печінки і цирозу. Інфікування відбувається парентеральним шляхом (через переливання крові і недостатньо стерильний медичний інвентар), а також статевим шляхом.

У 10-15% інфікованих спостерігається самостійне лікування. А у інших - розвивається хронічна форма хвороби. Через те, що на ранніх стадіях хвороби вона практично ніяк себе не проявляє, її часто називають "лагідним вбивцею". Лікування гепатиту С проводиться комбінацією противірусних препаратів, яке  досить важке для пацієнта і дає масу побічних ефектів. Середня тривалість курсу - близько року, але виліковується 50-80% пацієнтів. Результативність нового препарату набагато вища, при цьому лікування настає вже за три місяці і супроводжується мінімальними побічними ефектами.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

10:08
"У багатьох наукових працях доведено, що на сперматогенез чоловіка впливають також комп'ютери".
19:30
Для успішного засинання та якісного сну неодмінною умовою є невелике зниження температури тіла.
15:03
У висушених фруктах вітаміни та поживні речовини зберігаються в концентрованому стані, адже зайва волога висушується, кажуть фахівці.
19:25
Як відрізнити звичайне відкладання справ на потім від прокрастинації і що може допомогти вирішити проблему?
14:10
Вона передбачає в основному вживання риби, м'яса, горіхів, овочів, фруктів, коренеплодів.
14:18
Патологічним потовиділення вважають тоді, коли воно постійно перевищує норму.
18:35
Передбачити, як саме організм відреагує на укуси перетинчастокрилих комах, практично неможливо.
12:50
Внутрішні документи МОЗ та МОН які вимагають наявність довідки про огляд лікарів у всіх учнів.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.