Вчені заявили, що створили ліки, здатні повністю вилікувати від гепатиту C

Нещодавно були опубліковані результати клінічних випробувань нового препарату для лікування від гепатиту С. Згідно з отриманими даними, хворі, що пройшли тримісячний курс терапії, повністю виліковували від цього важкого захворювання, повідомляє Медичний журнал Ізраїлю.Побічні дії нових ліків мінімальні, особливо в порівнянні з існуючими на даний момент противірусними засобами.

Клінічне тестування нового препарату проходили протягом трьох років. У них були задіяні 2300 хворих на гепатит С з різних країн. У дослідженні брала  участь міжнародна група вчених. За словами доктора Йоав Лур'є, керівника проекту досліджень в клініці "Шаарей Цадек", успіх в розробці нового препарату, здатного повністю вилікувати від такого небезпечного захворювання, як гепатит С, порівняємо з відкриттям антибіотиків.

Гепатит С - вірусна патологія, спричинена вірусом HCV.  Основний орган мішень - печінка. Вірус HCV вважається одним з головних чинників, що призводять до первинного раку печінки і цирозу. Інфікування відбувається парентеральним шляхом (через переливання крові і недостатньо стерильний медичний інвентар), а також статевим шляхом.

У 10-15% інфікованих спостерігається самостійне лікування. А у інших - розвивається хронічна форма хвороби. Через те, що на ранніх стадіях хвороби вона практично ніяк себе не проявляє, її часто називають "лагідним вбивцею". Лікування гепатиту С проводиться комбінацією противірусних препаратів, яке  досить важке для пацієнта і дає масу побічних ефектів. Середня тривалість курсу - близько року, але виліковується 50-80% пацієнтів. Результативність нового препарату набагато вища, при цьому лікування настає вже за три місяці і супроводжується мінімальними побічними ефектами.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

15:00
Юлія Микитин, Володимир Войтишин, Володимир Шевченко та Юлія Ткалич ' чотири учасники проекту газети Експрес ' продовжують свій марафон зі схуднення.
00:53
Британські медики провели дослідження того, який зріст найкраще гарантує секс. Виявилось, що в цьому плані ефективніше бути високим.
23:22
Побутує думка, що міцні напої допомагають зігрітися. Втім, лікарі кажуть, що це не правда.
18:30
Часто гострий зубний біль виникає зненацька.
16:40
Вам знадобляться чорна редька та мед. Однак протизастудною дією цілющі властивості цього коренеплода не обмежуються.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.