Чума не спить...

Вчені оголосили про початок тестування вакцини від чуми

Чума, яка влаштувала справжній геноцид у XIV столітті, досі не є переможеною. Час від часу вона трапляється і наші дні. Згідно з даними Центру з контролю і профілактики захворювань США, щорічно реєструється в середньому сім випадків чуми у людини в одних тільки Сполучених Штатах.

На щастя, сьогодні чуму можна вилікувати за допомогою антибіотиків, проте за умови, що пацієнт почав лікуватися невдовзі після зараження. Без своєчасного лікування людина гине -- в таких випадках чума майже на 100% закінчується летально.

У зв'язку з високою летальністю медики не можуть ігнорувати цю інфекцію. Уряди розвинених країн також стурбовані тим, що бактерії, які викликають цю хворобу, можуть бути використані як біологічна зброя.

“Вважається, що оптимальна стратегія для захисту людей від цієї смертельної хвороби -- ефективна вакцинація”, -- заявляють фахівці мікробіології та імунології з Університету штату Техас в Галвестоні (США). Вони анонсували запуск випробувань нових щеплень від чуми, які будуть проводитися спочатку на тваринах, пише zdravoe.com

В кінці досліджень вчені планують перевірити ефективність вакцин на приматах, перш ніж вони будуть протестовані на людях.


 

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Тепер вона насичується невеликими порціями, продовжує скидати зайві кілограми, а ще каже, що більше не може курити.
11:00
Психологиня розповідає про етапи переживання смерті близьких людей та пояснює, що може допомогти їм долати відчай.
12:00
Науковці знайшли зв'язок між негативним мисленням і ризиком розвитку синдрому стійкого порушення розумових функцій.
11:00
У якому віці найчастіше діагностують сколіоз, чим він загрожує і чому однією з причин його виникнення може бути навіть їзда на самокаті?
18:00
Медики наполягають - жири корисні для організму, а нестача їх призводить до ослаблення імунітету та проблем із м'язами і суглобами.
11:00
Про важливий етап перевірки медичних препаратів - клінічні випробування на людях.
11:00
У лікарів побільшало пацієнтів, стан яких погіршився через різкі перепади температури та атмосферного тиску.
16:42
Вчені дослідили 95% мутацій, здатних призвести до розвитку пухлини.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.