Тримайтеся від таких продуктів якнайдалі

Експерти пояснили, чому купувати сирну та м'ясну нарізку у супермаркетах небезпечно

Експерти радять купувати сир - голівками, а ковбасу - палками. Адже популярна нарізка може спричинити чимало проблем із здоров'ям.

-- Дуже багато людей надають перевагу саме нарізці -- це дешевше, ніж брати цілий сир чи ковбасу. То чому ж це небезпечно?

-- Ми дуже часто проводили дослідження продуктів харчування, а тому стикнулися з тим, що, купуючи нарізку, не отримуєш головних даних про цей продукт -- нема інформації щодо складу продукту, виробника, терміну споживання. Тобто, фактично, це кіт у мішку, -- каже Ніна Кільдій, екперт з якості та безпеки продуктів харчування, керівник підрозділу Центру споживчих експертиз “Тест”. -- Скажімо, дуже часто таким чином продають сирний продукт заміст сиру.

Нерідко в нарізці може опинитися несвіжий продукт -- наприклад, коли із сиру зрізають плісняву, а потім нарізають та упаковують. Те саме стосується ковбас, шинок, вудженини. Також часто у нарізках продають дорогу імпортну м'ясну продукцію, термін споживання якої сплив.

-- Але на нарізках можна побачити напис "вжити до..."

-- На нарізках фіксується дату нарізки та зважування, хоча деякі супермаркети не роблять і цього. Проте при цьому залишається невідомою дата, до якої треба спожити цей продукт, вказана виробником. І хоча супермаркети зобов'язані продавати продукти з придатним терміном споживання, саме на нарізках відслідкувати це неможливо. Так, бували випадки, коли саме у нарізках знаходили позеленілу полядвицю чи запліснявілий сир -- тобто, продукти, які вже не придатні до харчування.

-- Але ж далеко не всі можуть дозволити собі купувати сир голівками... Що ж тепер робити?

-- Дуже багато виробників пропонують свою нарізку у вакуумному упакуванні. Власне, тоді вони несуть повну відповідальність за якість продукту. На такій нарізці вказано склад, жирність, калорійність та інші необхідні дані, а також термін придатності. А сам продукт захищений від псуванння вакуумною технологію.

Крім того, в такому випадку продукт проходить через менше рук, ніж той, що був нарізаний у супермаркеті. А це означає, що він безпечніший і з позицій гігієни. Бо ж невідомо, наскільки чистий ніж використовувся, на якій поверхні відбувалося нарізання тощо. Адже будь-який "зайвий" контакт підвищує небезпеку зараження продукту кишковою паличкою чи іншою патогенною флорою.

Пригадайте, чи траплявся вам колись нарізаний сир з зеленими плямами. Знаєте, від чого це? Продавщиці часто ріжуть пальці об ніж, мастять їх зеленкою, яка потрапляє на сир навіть через гумові рукавички... Тепер ви це знаєте.


 


 


 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
"Пацієнтка розповідала, що лише раз за багато років подружнього життя відчула оргазм і ледь не померла від сорому", - лікар-сексолог.
12:00
15-20 хвилин дрімоти вдень дозволяють підвищити продуктивність праці, кажуть фахівці. Але є деякі нюанси.
09:37
Чому кожен реагує на однакову температуру навколишнього середовища по-різному і як натренувати організм до її перепадів?
13:00
І як правильно поводитися, коли температура тіла “зашкалює”.
11:00
Нещодавно у Львові жінка з коронавірусом народила здорових двійнят.
13:00
Нова модна дієта, яка буцімто рятує від онкохвороб, - цілковито антинауковий міф.
11:56
Фахівці кажуть, що логопедичні недоліки, які не зникли після п'яти років, ймовірно залишаться й у дорослому віці.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.