Вчені розкрили ще одну таємницю мозку

Група вчених з університету Білефельда (Німеччина) вирішила перевірити на практиці теорію, що говорить: людина краще запам'ятовує ту інформацію, яка супроводжується рухами або фізичними відчуттями.

Як повідомляє znaj.ua з посиланням на Sundaynews, дослідники зробили акцент на тому, що це може бути суттєвою допомогою людині при реабілітації після інсульту.

Доказовою базою став експеримент, в якому взяли участь 28 добровольців. Кожного з них посадили перед екраном, на якому були зображені три білі поля, в одному з яких з'являлося вигадане чи справжнє слово. Перед досліджуваними лежали тенісний м'ячик, велике яблуко і гральний кубик. Коли на екрані з'являлося вигадане слово, людині не потрібно було робити нічого, а коли існуюче -- швидко вибрати з трьох предметів кубик.

За всіма змінами активності головного мозку медики стежили через ЕЕГ-шолом. За підсумками експерименту вчені з'ясували, що людський мозок реагує на завдання за долі секунди, а лінгвістична програма і програма рухів безпосередньо пов'язані, що дає можливість вважати, що мозок дуже швидко адаптується до нових умов і завдань.

Медики планують використовувати вправу для лікування порушень мови після інсульту.


 

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.