Наступний рік пройде під знаком одиниці — нумеролог розповів, що це означатиме для кожного з нас

З точки зору нумерології, наступний 2017 рік — це рік Одиниці, символу оновлення і змін. Цей період, який відкриє вражаючі перспективи.

-- Звідки взялася одиниця?

-- Все дуже просто. Розкладіть рік за цифрами, а потім складіть їх. 2+0+1+7=10, 1+0=1, -- пояснює Наталія Івахненко, астролог, нумеролог. -- Загалом, цифра 1 в нумерологiї вважається числом доброї карми. Вона дає великi можливостi та перспективи. До того ж, одиниця -- це символ Сонця, яке дасть енергію цілому року.

Одиниця є символом змін. Число це неоднозначно за своєю природою, воно є носієм агресивною і невгамовної енергії, одночасно символізуючи єдність і самотність. Тому 2017 рік буде сприяти творчим починанням і реалізації свіжих ідей.

У новому році до вирішення будь-якої задачі потрібно підходити з розумом, не сподіваючись на прихильність зірок. Рік сприятливий для розвитку професійної майстерності, підвищення кваліфікації, освоєння нових знань та вмінь.

Особливо значущим 2017 рік буде для представників творчих та інтелектуальних професій, а також для розвитку власного бізнесу. У новому році потрібно бути пунктуальним, дотримуватись планів і більше часу проводити в колі сім'ї. А небезпеками 2017 року стануть прояви егоїзму, гніву і марнославства.

Крім того, кожен може вирахувати своє число для цього року.

-- Як саме?

-- Для цього запишіть дату свого народження в цифровому вигляді (наприклад, якщо ви народилися 22 червня 1970 року, складіть всі цифри: 2 + 2 + 0 + 6 + 1 + 9 + 7 + 0 = 27) , а отриману суму шляхом складання входять до неї цифр зведіть до одного числа (2 + 7 = 9) Результат і буде вашим особистим нумерологічним кодом. А тепер розшифруємо.

Якщо у вас вийшла одиниця, то на вас чекає яскравий і вдалий рік, визнання. Ви багато зробили для цього, тепер час пожинати плоди. Можливе кар'єрне підвищення, повернення боргів, покращення взаємин у сім'ї. Недарма ваше число співпадає з числом року. Одиниці в сумі посилюють одна одну.  Тому чекайте доленосних змін. Це ваш рік.

Якщо ваша цифра — двійка, новий рік стане часом підбиття підсумків. Ви маєте довести до кінця всі проекти, віддати борги. Рік буде для вас непростим, але принесе полегшення. Особливо пощастить людям творчої праці -- письменникам (блогерам, журналістам), художникам (дизайнерам), музикантам, танцюристам.

Якщо у вас трійка -- все лише починається. Будуйте сміливі плани, шукайте компаньйонів, не відмовляйтеся від ідей, будьте готові до глобальних змін. Шанс у житті випадає лише раз! Тому згадайте, про що мріяли, чітко розставте пріоритети у своєму житті, довіряйте інтуіції.

Четвірка. Для вас настає час роздумів, а ваша тактика -- використання прихованих зв'язків. Ви можете досягти кар'єрних і професійних висот, про які мріяли.  В цей рік спробуйте налагодити якомога більше контактів. Нашкодити вам можуть недбалість у виконанні обов'язків і невміння тримати слово.

Для тих, у кого п'ятірка, цей рік буде ознаменований знайомствами, новими ідеями та енергією для їх втілення. Готуйтеся до нових вражень на успіхів. Проте для успіху варто оточити себе позитивно налаштованими людьми -- у 2017 найбільш успішними будуть командні проекти.

Якщо у вас шістка, новий рік буде кращим часом для реалізації минулорічних ідей -- завершити ремонт, одружитися, купити квартиру. Цифра обіцяє професійний і кар'єрний успіх, удачу в особистому житті, матеріальну стабільність

Для тих, у кого “сім”, рік принесе стрімкі зміни: доведеться приймати серйозні рішення, робити вибір, при цьому часу на довгі роздуми не буде. На вас чекає активний, динамічний рік, протягом якого ви встигнете виконати все, що запланували. Проте уважніше поставтеся до здоров'я.

Вісімка. Більше часу приділяйте рідним, які потребують вашої турботи і підтримки Якщо минулий рік був досить суворим, тепер можете зітхнути з полегшенням: конфлікти і проблеми залишаться у 2016. Схильність до еспериментів і креативне мислення допоможуть отримати від життя приємні бонуси

Дев'ятка. Це час пошуків себе. У новому році не слід задумувати нові проекти або кардинально змінювати життя. Крім того, уникайте ризикувати. Цей рік буде для вас своєрідним тестом. Натомість, в особистому житті вам пощастить, як нікому іншому.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.