Якщо під час застілля раптом розболиться зуб чи голова

Лише уявiть: свято у розпалi, навкруги веселощi та смiх, а вас пронизав зубний бiль. Або почався головний біль. Буває різне...

-- Коли болить зуб, порада одна -- прийняти знеболювальне тп  пiти до лiкаря. Але у новорічні свята такий “сценарій” не пройде. По-перше, тому, що не всяке знеболювальне можна приймати при вживаннi алкоголю. По-друге, у більшості стоматологічних кабінетів -- вихідні, -- каже Оксана Доценко, сімейний лікар. -- Що ж робити в таких випадках? Якщо ви впевненi, що не маєте алергiї на медичнi перпарати, випийте пiгулку анальгiну або просто покладiть її на зуб, що болить, -- нехай там розчиниться.

Якщо бiль не вщухає, доведеться таки навiдатися до лiкаря -- як правило, у мiстах є цiлодобовi стоматологiчнi кабiнети або ж черговий стоматолог у лiкарнях швидкої допомоги. Нiчого не поробиш...

А от якщо розболiлася голова, дiяти треба обережнiше. Насамперед, треба з'ясувати причину виникнення болю. Голова може розболiтися, наприклад, якщо рiзко пiдвищився тиск, або якщо виник спазм судин головного мозку, або якщо ви намiшали алкоголю. Тут не варто поспiшати iз знеболювальними.

У  будь-якому випадку, вам насамперед необхiдний спокiй -- iнодi пiсля пiвгодини-годинки вiдпочинку головний бiль може минути. Якщо є можливiсть, вимiряйте артерiальний тиск.

Загалом, не варто вживати будь-якi пiгулки на фонi алкоголю. Тут може допомогти такий перевiрений засiб, як мiцний свiжезаварений чай з медом та лимоном. Такий чай нормалiзує тиск та кровообiг у мозкових судинах i навiть може позбавити вiд наслiдкiв надмiрного вживання алкоголю.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

В цьому дитсадку практикують цікаву методику загартовування
Як же вражає в ці холодні дні картина, яку щодня можна побачити в Новоградi-Волинському -- тут вихованцi одного з дитячих садкiв вибiгають на зарядку в самих трусиках! Що це?
"Коли в сина-школяра нещодавно стало боліти горло, за звичкою придбав йому таблетки з діючою речовиною декаметоксин українського виробника. У випадку подібних проблем вони завжди дієво допомагали.

Новини

16:45
Якщо ніс не дихає більше 7-10 днів, то існує високий ризик розвитку гаймориту.
15:45
В цьому дитсадку практикують цікаву методику загартовування
12:33
Пасічник Павло Юрик розповів декілька ефективних способів оздоровлення печінки
11:34
Лікар назвав головні симптоми нестачі заліза.
09:11
Повноцінній сніданки сприяють зачаттю хлопчиків
16:23
Фахівець розповіла, як певні компоненти газованих солодких напоїв впливають на здоров'я дітей.
16:20
Останнiм часом у світі значно побiльшало хворих на рак пiдшлункової залози
16:00
Лікарі пояснили, як підготуватися до вакцинації, коли її проводити та які можуть бути протипокази.
15:01
Чоловік захворів після споживання маринованих грибів, приготованих у домашніх умовах. На сьогодні його стан надзвичайно тяжкий
13:00
Виявляється, самотність провокує гіпертонію незалежно від зайвої ваги, стресів чи куріння
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.