Якщо під час застілля раптом розболиться зуб чи голова

Лише уявiть: свято у розпалi, навкруги веселощi та смiх, а вас пронизав зубний бiль. Або почався головний біль. Буває різне...

-- Коли болить зуб, порада одна -- прийняти знеболювальне тп  пiти до лiкаря. Але у новорічні свята такий “сценарій” не пройде. По-перше, тому, що не всяке знеболювальне можна приймати при вживаннi алкоголю. По-друге, у більшості стоматологічних кабінетів -- вихідні, -- каже Оксана Доценко, сімейний лікар. -- Що ж робити в таких випадках? Якщо ви впевненi, що не маєте алергiї на медичнi перпарати, випийте пiгулку анальгiну або просто покладiть її на зуб, що болить, -- нехай там розчиниться.

Якщо бiль не вщухає, доведеться таки навiдатися до лiкаря -- як правило, у мiстах є цiлодобовi стоматологiчнi кабiнети або ж черговий стоматолог у лiкарнях швидкої допомоги. Нiчого не поробиш...

А от якщо розболiлася голова, дiяти треба обережнiше. Насамперед, треба з'ясувати причину виникнення болю. Голова може розболiтися, наприклад, якщо рiзко пiдвищився тиск, або якщо виник спазм судин головного мозку, або якщо ви намiшали алкоголю. Тут не варто поспiшати iз знеболювальними.

У  будь-якому випадку, вам насамперед необхiдний спокiй -- iнодi пiсля пiвгодини-годинки вiдпочинку головний бiль може минути. Якщо є можливiсть, вимiряйте артерiальний тиск.

Загалом, не варто вживати будь-якi пiгулки на фонi алкоголю. Тут може допомогти такий перевiрений засiб, як мiцний свiжезаварений чай з медом та лимоном. Такий чай нормалiзує тиск та кровообiг у мозкових судинах i навiть може позбавити вiд наслiдкiв надмiрного вживання алкоголю.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:30
"У таких ситуаціях народні засоби - прикласти листя подорожника чи промити уражене місце содовим розчином - гайнування часу".
15:27
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
11:30
Наукове пояснення того, як наші клітини усвідомлюють час, чому ідеальний сон насправді не завжди триває 8 годин, а повна темрява для нього - дуже важлива.
10:20
"Наслідки катастрофи ми будемо відчувати принаймні ще 500 років".
18:05
Цій рослині приписують чимало лікувальних властивостей. І саме тепер час її заготовляти.
15:55
Жодних наукових досліджень, які підтверджували би, що гас можна використовувати для лікування, немає.
10:10
Дедалі частіше ми дізнаємось про весілля, яке завершилось для гостей у лікарні. Як уникнути такої проблеми та які ще нюанси варто врахувати, організовуючи весілля?
15:15
Цінуйте час, коли ви з рідними разом! Бо у долі можуть бути інші плани, ніж у вас...
12:00
Ми не радимо вам відмовлятись від улюбленої їжі, але ви маєте знати, чи не може бути вона небезпечною для вас.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.