Якщо під час застілля раптом розболиться зуб чи голова

Лише уявiть: свято у розпалi, навкруги веселощi та смiх, а вас пронизав зубний бiль. Або почався головний біль. Буває різне...

-- Коли болить зуб, порада одна -- прийняти знеболювальне тп  пiти до лiкаря. Але у новорічні свята такий “сценарій” не пройде. По-перше, тому, що не всяке знеболювальне можна приймати при вживаннi алкоголю. По-друге, у більшості стоматологічних кабінетів -- вихідні, -- каже Оксана Доценко, сімейний лікар. -- Що ж робити в таких випадках? Якщо ви впевненi, що не маєте алергiї на медичнi перпарати, випийте пiгулку анальгiну або просто покладiть її на зуб, що болить, -- нехай там розчиниться.

Якщо бiль не вщухає, доведеться таки навiдатися до лiкаря -- як правило, у мiстах є цiлодобовi стоматологiчнi кабiнети або ж черговий стоматолог у лiкарнях швидкої допомоги. Нiчого не поробиш...

А от якщо розболiлася голова, дiяти треба обережнiше. Насамперед, треба з'ясувати причину виникнення болю. Голова може розболiтися, наприклад, якщо рiзко пiдвищився тиск, або якщо виник спазм судин головного мозку, або якщо ви намiшали алкоголю. Тут не варто поспiшати iз знеболювальними.

У  будь-якому випадку, вам насамперед необхiдний спокiй -- iнодi пiсля пiвгодини-годинки вiдпочинку головний бiль може минути. Якщо є можливiсть, вимiряйте артерiальний тиск.

Загалом, не варто вживати будь-якi пiгулки на фонi алкоголю. Тут може допомогти такий перевiрений засiб, як мiцний свiжезаварений чай з медом та лимоном. Такий чай нормалiзує тиск та кровообiг у мозкових судинах i навiть може позбавити вiд наслiдкiв надмiрного вживання алкоголю.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
15:13
Через потепління самиці поспішають відкладати яйця, а для цього їм потрібна кров - тварин, людей.
12:30
Щодня для порятунку недоношеної дитини потрібно витрачати від однієї до трьох тисяч гривень, у середньому загальна сума всіх витрат - приблизно 100 тисяч гривень.
14:00
Чим замінити м'ясо та чому важливо вживати багато білка?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.