Доведено: смерті не існує!

Професор з медичної школи Університету Північної Кароліни заявив, що, відповідно до теорії біоцентризму, смерть є ілюзією, яку створює наша свідомість. Професор Роберт Ланц стверджує, що після смерті людина переходить в паралельний світ.

Дослідник говорить, що життя людини схоже на багаторічну рослину, яка завжди повертається, щоб знову зацвісти у мультивсесвіті. Все, що ми бачимо, існує завдяки нашій свідомості, вважає вчений. Роберт Ланц підкреслив, що люди вірять в смерть, тому що їх так вчать, або тому, що свідомість асоціює життя з функціонуванням внутрішніх органів. Ланц вважає, що смерть не є абсолютним завершенням життя, а являє собою перехід в паралельний світ, передає pixel.in.ua.

У фізиці  існує теорія про нескінченну кількість Всесвітів з різними варіаціями ситуацій і людей. Все, що може трапитися, вже десь відбувається, а значить, смерть не може існувати в принципі.  "Кожна людина боїться смерті. Люди вірять в смерть тому, що їм говорять, що вони помруть. Ми (за винятком віруючих) думаємо, що ми -- це наше тіло, яке вмирає",  -- каже Ланц.

Розроблена ним теорія біоцентризму базується на квантовій фізиці. Відомим аспектом квантової фізики є те, що певні події не можна передбачити абсолютно точно. Насправді існує нескінченна кількість різних результатів, що мають різну ймовірність. Можливе пояснення говорить, що кожен з цих можливих результатів відповідає різним всесвітам.

Зокрема, розглядається ідея існування нескінченної кількості всесвітів. Реальною смерті не існує у жодному сценарії. Живе почуття – "Хто я?" -- розташоване  в джерелі енергії потужністю 20 Вт, що діє в мозку. Але ця енергія витрачається не на смерть. Одна з аксіом теорії полягає в тому, що енергія не може бути ні створена, ні знищена, і свідомість померлого пробуджується в будь-якому паралельному  всесвіті. Нову теорію визнає все більше вчених, у тому числі біологів.
 

Читайте також:

Тема дня

Цими днями Земля увійде у смугу сильних магнітних бурь. Особливо сильні збурення магнітного поля очікуються 24, 25 та 28 лютого.
В ці дні можливе погіршення здоров'я у багатьох людей, а також бурі можуть  призвести до збоїв у роботі мобільного зв'язку, авіаційного обладнання і навіть до коротких замикань в
Сучасна людина щодня зазнає стресу. Внаслiдок чого з часом навiть розвиваються рiзнi захворювання. Тож медики постiйно намагаються

Новини

14:00
Регулярне вживання звичайного супу може вберегти від діабету, кажуть вчені
13:00
Цими днями Земля увійде у смугу сильних магнітних бурь. Особливо сильні збурення магнітного поля очікуються 24, 25 та 28 лютого.
12:15
Ураженню емалi зубів сприяють солодки продукти, хлiбо-булочнi вироби та навiть косметичнi засоби
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.