Доведено: смерті не існує!

Професор з медичної школи Університету Північної Кароліни заявив, що, відповідно до теорії біоцентризму, смерть є ілюзією, яку створює наша свідомість. Професор Роберт Ланц стверджує, що після смерті людина переходить в паралельний світ.

Дослідник говорить, що життя людини схоже на багаторічну рослину, яка завжди повертається, щоб знову зацвісти у мультивсесвіті. Все, що ми бачимо, існує завдяки нашій свідомості, вважає вчений. Роберт Ланц підкреслив, що люди вірять в смерть, тому що їх так вчать, або тому, що свідомість асоціює життя з функціонуванням внутрішніх органів. Ланц вважає, що смерть не є абсолютним завершенням життя, а являє собою перехід в паралельний світ, передає pixel.in.ua.

У фізиці  існує теорія про нескінченну кількість Всесвітів з різними варіаціями ситуацій і людей. Все, що може трапитися, вже десь відбувається, а значить, смерть не може існувати в принципі.  "Кожна людина боїться смерті. Люди вірять в смерть тому, що їм говорять, що вони помруть. Ми (за винятком віруючих) думаємо, що ми -- це наше тіло, яке вмирає",  -- каже Ланц.

Розроблена ним теорія біоцентризму базується на квантовій фізиці. Відомим аспектом квантової фізики є те, що певні події не можна передбачити абсолютно точно. Насправді існує нескінченна кількість різних результатів, що мають різну ймовірність. Можливе пояснення говорить, що кожен з цих можливих результатів відповідає різним всесвітам.

Зокрема, розглядається ідея існування нескінченної кількості всесвітів. Реальною смерті не існує у жодному сценарії. Живе почуття – "Хто я?" -- розташоване  в джерелі енергії потужністю 20 Вт, що діє в мозку. Але ця енергія витрачається не на смерть. Одна з аксіом теорії полягає в тому, що енергія не може бути ні створена, ні знищена, і свідомість померлого пробуджується в будь-якому паралельному  всесвіті. Нову теорію визнає все більше вчених, у тому числі біологів.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.