На Водохреща змінюється структура води

"А той третій празник – святе Водохреща”... Вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби.

В цей день у всіх містах і селах, де є церкви, святять воду. Віддавна в народі освячену на Водохреще воду вважають спасінням від багатьох недуг. Її дають пити важкохворим, нею освячують храми, домівки і тварин.

Відомо, що вода з Водохреща не псується, не має запаху і може зберігатися протягом року. Дехто схильний вважати, що цьому сприяє срібло від хреста, який священик занурює в воду під час обряду. Проте ця думка є помилковою, оскільки не завжди у воду занурюють срібний хрест, а використовують дерев'яний чи з будь-якого металу, а вода все одно роками не псується.

-- Хам там як, але факт залишається фактом: як свячена йорданська вода не псується, не цвіте, і може довго зберігатися, -- каже Костянтин Рижов, представник Всеукраїнської громадської органiзацiї "Спас". -- Ще сотні років тому на Водохреща у Дніпрі вирубувалася велика ополонка у виглядi хреста. Льодовий хрест виймали з води та обливали буряковим соком, що символiзувало кров Хреста Спасителя, та клали поруч. Хрест та ополонку освячували священики, пiсля чого козаки купалися у крижанiй водi. Вважалося, що таким чином людина змиває з себе всi грiхи.

Нині ця традиція знову набуває популярності. Причому роблять це не лише підготовані та натреновані люди -- часто навіть діти не бояться занурюватися в ополонку. Це може звучати дивно, але на моїй пам'яті пiсля цього нiхто не застуджувався. Адже в ці дні вода набуває дивовижних властивостей. Науково доведено, що освячена вода змiнює свою структуру, у нiх гинуть усi хвороботворнi мiкроби, вона набуває цiлющої сили, довго зберiгається.

До того ж, такi великі свята мають певну енергетику. У днi пiсля Рiздва вода, повiтря, сама людина немов заряджається енергiєю дива. Цей перiод очищує людину, дозволяє жити у гармонiї з природою. Тому не бiйтеся крижаної води -- в цi днi вона очищує...
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

12:17
Зараз триває третя хвиля алергії - на рослини, які пилкують в серпні.
11:00
"У пацієнтки в нирці був камінь завдовжки 12 сантиметрів!", - пригадує лікар один із нетипових випадків.
11:00
Медики кажуть, етап видалення підшлункової у донора складніший, ніж її трансплантація реципієнтові.
11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.