Щоб отримати необхiдну енергiю в цю пору року, потiште себе пророслими зернами

Пiсля свят наш органiзм вимагає вiдновлення та очищення. Мiж тим, кажуть фахiвцi, необхiдний "матерiал" у нас пiд рукою. Якщо пiсля приготування кутi у вас залишилася пшениця, зробiть з неї корисну страву -- пророслi зернята.

-- Причому пророщувати можна не лише пшеницю, -- каже Василь Дем'янюк, лiкар-фiтотерапевт та натуропат. -- Готувати такi "сирi" кашi можна з жита, вiвса, гороху, квасолi, сої. Кориснi вони тим, що мiстять багато вiтамiнiв групи B, необхідні нервовій системі. До того ж, такi зерна багатi на вiтамiни Е та С, що позитивно впливає на загальний стан органiзму, посилює iмунiтет та пiдвищує тонус.

Пророслi зерна легко перетравлюються та стовiдсотково засвоюються органiзмом. Крiм того, у пророщених зернах мiститься особлива бiогенна енергiя. Це енергiя паростка, який тягнеться до свiтла.

Крiм того, пророслi зерна є чудовим джерелом бiлка для органiзму, мiстять необхiднi амiнокислоти, а тому є незамiнними пiд час посту.

-- Як "готувати" пророслi зерна?

-- Зерновi або бобовi пророщують в емальованому посудi, Для цього на дно стелять вологу тканину чи марлю, розкладають зерна одним шаром та пiдливають трохи води -- зерна не повиннi "тонути". Посудину ставлятьу тепле мiсце. Вже наступного дня "прокльовується" паросток, хоча у бобових цей процес дещо довший.

Найкориснiшими є пророслi зерна з 1-1,5-мiлiметровим зеленим паростком, але не бiльшим за 2 мiлiметри. Великi паростки вважаються непридатними для харчування i навiть отруйними. I ще: якщо зерна не проросл за двi доби, це може свiдчити про те, що їх було оброблено отрутохiмiкатами. Ясна рiч, вживати їх не можна.

Перед вживанням пророслi зерна треба промити. Хтось споживає їх цiлими, хтось подрiбнює на блендерi чи м'ясорубцi до кашеподiбного стану. Пророслi зерна можна їсти окремо або ж додавати до салатiв та гарнiрiв.

 

 

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

10:15
Медики кажуть: зараз у лікарнях дуже багато хворих, які мають хвороби серця і дуже чутливі до перепадів атмосферного тиску.
15:08
“Мотивація - основний критерій успіху реабілітації”, - каже пацієнт Микола Вахрамєєв.
11:00
Пацієнт, якому навіть відпустка та щоденний багатогодинний сон не допомогли відновити сили, звернувся до лікаря. Аналізи були в нормі, та надмірна сонливість не минала. Що з ним відбувалось?
16:00
Малюки, які з перших місяців життя пірнають під воду, менше хворіють, краще сплять і мають добре розвинені м'язи, кажуть фахівці.
15:00
Так сталося, що ще рік тому я їв усе підряд та зловживав солодощами і розпасся до 100 кілограмів, а наприкінці року “доробився” до гіпертонічного кризу. Лікарка, оглядаючи мене, оголосила вердикт: треба терміново худнути!
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації. Під час нього дитина може навіть 8-10 разів хворіти на ГРВІ. До речі, менше хворітимуть ті, у кого є братики та сестрички.
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації і кажуть, менше хворітимуть ті діти, у яких є братики та сестрички.
16:00
Дієтолог і травниця розповідають про користь і шкоду цієї ягоди.
17:00
Дещо фаталістичні думки науковця про наше харчування з погляду генитики.
18:30
Науковці твердять, що період найбільшого сексуального збудження між партнерами триває приблизно рік. Та це не означає, що сексуальна жага назавжди згасає.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.