Щоб отримати необхiдну енергiю в цю пору року, потiште себе пророслими зернами

Пiсля свят наш органiзм вимагає вiдновлення та очищення. Мiж тим, кажуть фахiвцi, необхiдний "матерiал" у нас пiд рукою. Якщо пiсля приготування кутi у вас залишилася пшениця, зробiть з неї корисну страву -- пророслi зернята.

-- Причому пророщувати можна не лише пшеницю, -- каже Василь Дем'янюк, лiкар-фiтотерапевт та натуропат. -- Готувати такi "сирi" кашi можна з жита, вiвса, гороху, квасолi, сої. Кориснi вони тим, що мiстять багато вiтамiнiв групи B, необхідні нервовій системі. До того ж, такi зерна багатi на вiтамiни Е та С, що позитивно впливає на загальний стан органiзму, посилює iмунiтет та пiдвищує тонус.

Пророслi зерна легко перетравлюються та стовiдсотково засвоюються органiзмом. Крiм того, у пророщених зернах мiститься особлива бiогенна енергiя. Це енергiя паростка, який тягнеться до свiтла.

Крiм того, пророслi зерна є чудовим джерелом бiлка для органiзму, мiстять необхiднi амiнокислоти, а тому є незамiнними пiд час посту.

-- Як "готувати" пророслi зерна?

-- Зерновi або бобовi пророщують в емальованому посудi, Для цього на дно стелять вологу тканину чи марлю, розкладають зерна одним шаром та пiдливають трохи води -- зерна не повиннi "тонути". Посудину ставлятьу тепле мiсце. Вже наступного дня "прокльовується" паросток, хоча у бобових цей процес дещо довший.

Найкориснiшими є пророслi зерна з 1-1,5-мiлiметровим зеленим паростком, але не бiльшим за 2 мiлiметри. Великi паростки вважаються непридатними для харчування i навiть отруйними. I ще: якщо зерна не проросл за двi доби, це може свiдчити про те, що їх було оброблено отрутохiмiкатами. Ясна рiч, вживати їх не можна.

Перед вживанням пророслi зерна треба промити. Хтось споживає їх цiлими, хтось подрiбнює на блендерi чи м'ясорубцi до кашеподiбного стану. Пророслi зерна можна їсти окремо або ж додавати до салатiв та гарнiрiв.

 

 

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Нещодавно 60-річним українкам зробили надскладну операцію, аби врятувати їхні життя.
14:00
Іноді, аби знайти відповідь на це запитання, доведеться відвідати п'ятьох-шістьох лікарів.
11:00
Розбудити хворого посеред складної операції: лікарі розповідають, навіщо це потрібно і як такі хірургічні втручання роблять в Україні.
11:00
Тепер вона насичується невеликими порціями, продовжує скидати зайві кілограми, а ще каже, що більше не може курити.
11:00
Психологиня розповідає про етапи переживання смерті близьких людей та пояснює, що може допомогти їм долати відчай.
12:00
Науковці знайшли зв'язок між негативним мисленням і ризиком розвитку синдрому стійкого порушення розумових функцій.
11:00
У якому віці найчастіше діагностують сколіоз, чим він загрожує і чому однією з причин його виникнення може бути навіть їзда на самокаті?
18:00
Медики наполягають - жири корисні для організму, а нестача їх призводить до ослаблення імунітету та проблем із м'язами і суглобами.
11:00
Про важливий етап перевірки медичних препаратів - клінічні випробування на людях.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.