Діагнози тепер ставитиме сенсор, розміщений... у зубі

Сенсор, товщиною в паперовий листок, вмонтований у зуб, виконувати завдання цілої діагностичної лабораторії. До такого додумались американські спеціалісти з Прингстонського університету. 

Вчені оголосили про створення нового прилада, який складається з кількох шарів, але при тім має дуже незначну товщину. На шар графену помістили кілька послідовностей амінокислот, в результаті чого сформувалась клейка й гіперчутлива поверхня. Така система здатна розпізнавати окремі види бактерій. 

Під час випробувань сенсор вмонтували в зуб тварини. При диханні прилад вловлював молекули бактерій, повідомляє neboley.com.ua. 

У результаті експерти дійшли висновку: імплантування сенсора в зуб дозволить з легкістю розпізнавати хвороби. Особливо важливим такий прилад може бути в польових умовах, зокрема, для використання військовими. Хоча автори запевняють, така новація буде корисною і в звичайних лікарнях. 
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
09:00
Розповідаємо про те, що відомо про вплив цукрового діабету на розвиток важких форм коронавірусної хвороби.
11:00
Шостого липня дівчина відчула слабкість, 12-го вже була у комі.
15:00
Чому насправді знечулення не завжди працює, і які помилки лікаря можуть надто дорого коштувати пацієнту?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.