Лікар пояснив, кому і за яких обставин вкрай необхідно наносити на тіло йодну сітку

Багато хто з нас скептично ставиться до цього "бабусиного" способу лікування застуди. А от фахівці Європейської спільноти терапевтів пояснюють: ідеться
про засіб, що допомагає і при нестачі в організмі йоду, і для загоювання ран (як антисептик), і при запальних процесах та хворобах суглобів.

-- Йод -- украй потрібний елемент для нашого організму, тож нанесення йодної сітки корисне, -- пояснює сімейний лікар Руслан Добровольський. -- Узяти бодай той факт, що дві третини йоду (котрий є в організмі людини) зберігається в
щитоподібній залозі. А нестача цього елемента, як відомо, порушує її роботу, тож це призводить і до порушення обміну речовин, сповільнення розумової діяльності, відчуття нестачі енергії.

Аби уникнути таких наслідків, потрібно посилювати раціон харчування йодовмісними продуктами (мова насамперед про морепродукти). Та є ще один метод -- наносити на тіло йодну сітку.

Якщо це робити раз на тиждень, вдасться поповнити запас потрібного йоду, бо йдеться про додатковий метод введення його в організм, який справді діє. Для цього на внутрішній поверхні передпліччя (там найшвидше всмоктується речовина) слід
нанести один шар йоду -- сітка на площі 5 квадратних сантиметрів, дітям слід вибирати для цього п'яти та долоні.

-- А чому це допомагає при запальних процесах?

-- Секрет у тому, що йод має протизапальну дію. Ще він сприяє активізації всього організму і покращує стан ураженої запаленням ділянки. Такий метод дієвий при ревматизмі, невралгіях, радикуліті, міозитах, м'язових та суглобних болях. Варто лише робити йодну сітку поверх ділянки, що непокоїть.

До речі, рекомендовано це проводити зранку, аби впродовж дня краще
почуватися. Величина чарунок має становити близько 1 сантиметра -- це оптимальний розмір, що дозволяє відокремити хвороботворні бактерії і знищити їх шляхом проникнення йоду крізь шкіру.

При застудах йодну сітку роблять на стопах. А найдієвіший метод -- точкове 
нанесення йоду на біологічно активні точки (краще, якщо це зробить лікар-рефлексотерапевт).

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
"Пацієнтка розповідала, що лише раз за багато років подружнього життя відчула оргазм і ледь не померла від сорому", - лікар-сексолог.
12:00
15-20 хвилин дрімоти вдень дозволяють підвищити продуктивність праці, кажуть фахівці. Але є деякі нюанси.
09:37
Чому кожен реагує на однакову температуру навколишнього середовища по-різному і як натренувати організм до її перепадів?
13:00
І як правильно поводитися, коли температура тіла “зашкалює”.
11:00
Нещодавно у Львові жінка з коронавірусом народила здорових двійнят.
13:00
Нова модна дієта, яка буцімто рятує від онкохвороб, - цілковито антинауковий міф.
11:56
Фахівці кажуть, що логопедичні недоліки, які не зникли після п'яти років, ймовірно залишаться й у дорослому віці.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.