Найкориснiша картопля - запечена

Картоплю люблять всi. Ми їмо її смаженою, вареною, запеченою, робимо з неї пюре, вареники, деруни, додаємо у салати. Обiд без картоплi -- немов несправжнiй. Та чи корисно це?

-- Відомо, що картопля відносиьтся до крохмалистих овочів.  Наскiльки добре вона засвоюється?

-- На всi сто! Бульба повинна бути у щоденному рацiонi, адже забезпечує нас необхiдними амiнокислотами (особливо лiзином), вуглеводами, мiнеральними речовинами i вiтамiнами, -- радить сайту “Добрий ліар” дієтолог Надія Матчук. -- Скажiмо, вiдварена картопля мiстить бiлки, вуглеводи, вiтамiни В1, В2, РР, С, а також кiлiй, магнiй, фосфор, залiзо та кальцiй. Але варто знати, що картопля дуже поживна (у ста грамах картоплi -- 80 кiлокалорiй), тому для дорослої людини достатньо лише 100-150 грамiв картоплi на день.

Картопля пiдходить практично всiм. Хiба що не варто зловживати нею дiабетикам, адже споживання картоплi призводить до пiдвищення рiвня глюкози у кровi.

-- В якому виглядi картопля найбiльш корисна?

-- Вiдварена у лушпiннi або, ще краще, запечена. Так вона зберiгає усi свої кориснi властивостi. Крiм того, у запеченiй кратоплi є багато калiю, тому її рекомендують людям з серцевими проблемами. Також у такiй картоплi є речовини, що сприяють зниженню тиску.

-- А як щодо картоплi-фрi, яку так люблять дiти та пiдлiтки?

-- Картопля-фрi, на жаль, є одним з найшкiдливiших продуктiв. З'ясовано. що у нiй мiститься багато трансжирiв, якi пiдвищують рiвень холестерину i збiльшують ризик серцево-судинних хвороб. Крiм того, вони втручаються в метаболiзм клiтин, сприяючи розвитку злоякiсних новоутворень. Час вiд часу, звичайно, можна їсти смажену картоплю, але -- приготовану вдома, на якiснiй олiї. А ще краще -- на салі чи шпондері, адже ці продукти мають меншу температуру плавління, а тому утворється менше шкідливих речовин, ніж при смаженні на олії.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:30
"У таких ситуаціях народні засоби - прикласти листя подорожника чи промити уражене місце содовим розчином - гайнування часу".
15:27
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
11:30
Наукове пояснення того, як наші клітини усвідомлюють час, чому ідеальний сон насправді не завжди триває 8 годин, а повна темрява для нього - дуже важлива.
10:20
"Наслідки катастрофи ми будемо відчувати принаймні ще 500 років".
18:05
Цій рослині приписують чимало лікувальних властивостей. І саме тепер час її заготовляти.
15:55
Жодних наукових досліджень, які підтверджували би, що гас можна використовувати для лікування, немає.
10:10
Дедалі частіше ми дізнаємось про весілля, яке завершилось для гостей у лікарні. Як уникнути такої проблеми та які ще нюанси варто врахувати, організовуючи весілля?
15:15
Цінуйте час, коли ви з рідними разом! Бо у долі можуть бути інші плани, ніж у вас...
12:00
Ми не радимо вам відмовлятись від улюбленої їжі, але ви маєте знати, чи не може бути вона небезпечною для вас.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.