Найкориснiша картопля - запечена

Картоплю люблять всi. Ми їмо її смаженою, вареною, запеченою, робимо з неї пюре, вареники, деруни, додаємо у салати. Обiд без картоплi -- немов несправжнiй. Та чи корисно це?

-- Відомо, що картопля відносиьтся до крохмалистих овочів.  Наскiльки добре вона засвоюється?

-- На всi сто! Бульба повинна бути у щоденному рацiонi, адже забезпечує нас необхiдними амiнокислотами (особливо лiзином), вуглеводами, мiнеральними речовинами i вiтамiнами, -- радить сайту “Добрий ліар” дієтолог Надія Матчук. -- Скажiмо, вiдварена картопля мiстить бiлки, вуглеводи, вiтамiни В1, В2, РР, С, а також кiлiй, магнiй, фосфор, залiзо та кальцiй. Але варто знати, що картопля дуже поживна (у ста грамах картоплi -- 80 кiлокалорiй), тому для дорослої людини достатньо лише 100-150 грамiв картоплi на день.

Картопля пiдходить практично всiм. Хiба що не варто зловживати нею дiабетикам, адже споживання картоплi призводить до пiдвищення рiвня глюкози у кровi.

-- В якому виглядi картопля найбiльш корисна?

-- Вiдварена у лушпiннi або, ще краще, запечена. Так вона зберiгає усi свої кориснi властивостi. Крiм того, у запеченiй кратоплi є багато калiю, тому її рекомендують людям з серцевими проблемами. Також у такiй картоплi є речовини, що сприяють зниженню тиску.

-- А як щодо картоплi-фрi, яку так люблять дiти та пiдлiтки?

-- Картопля-фрi, на жаль, є одним з найшкiдливiших продуктiв. З'ясовано. що у нiй мiститься багато трансжирiв, якi пiдвищують рiвень холестерину i збiльшують ризик серцево-судинних хвороб. Крiм того, вони втручаються в метаболiзм клiтин, сприяючи розвитку злоякiсних новоутворень. Час вiд часу, звичайно, можна їсти смажену картоплю, але -- приготовану вдома, на якiснiй олiї. А ще краще -- на салі чи шпондері, адже ці продукти мають меншу температуру плавління, а тому утворється менше шкідливих речовин, ніж при смаженні на олії.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.