Найкориснiша картопля - запечена

Картоплю люблять всi. Ми їмо її смаженою, вареною, запеченою, робимо з неї пюре, вареники, деруни, додаємо у салати. Обiд без картоплi -- немов несправжнiй. Та чи корисно це?

-- Відомо, що картопля відносиьтся до крохмалистих овочів.  Наскiльки добре вона засвоюється?

-- На всi сто! Бульба повинна бути у щоденному рацiонi, адже забезпечує нас необхiдними амiнокислотами (особливо лiзином), вуглеводами, мiнеральними речовинами i вiтамiнами, -- радить сайту “Добрий ліар” дієтолог Надія Матчук. -- Скажiмо, вiдварена картопля мiстить бiлки, вуглеводи, вiтамiни В1, В2, РР, С, а також кiлiй, магнiй, фосфор, залiзо та кальцiй. Але варто знати, що картопля дуже поживна (у ста грамах картоплi -- 80 кiлокалорiй), тому для дорослої людини достатньо лише 100-150 грамiв картоплi на день.

Картопля пiдходить практично всiм. Хiба що не варто зловживати нею дiабетикам, адже споживання картоплi призводить до пiдвищення рiвня глюкози у кровi.

-- В якому виглядi картопля найбiльш корисна?

-- Вiдварена у лушпiннi або, ще краще, запечена. Так вона зберiгає усi свої кориснi властивостi. Крiм того, у запеченiй кратоплi є багато калiю, тому її рекомендують людям з серцевими проблемами. Також у такiй картоплi є речовини, що сприяють зниженню тиску.

-- А як щодо картоплi-фрi, яку так люблять дiти та пiдлiтки?

-- Картопля-фрi, на жаль, є одним з найшкiдливiших продуктiв. З'ясовано. що у нiй мiститься багато трансжирiв, якi пiдвищують рiвень холестерину i збiльшують ризик серцево-судинних хвороб. Крiм того, вони втручаються в метаболiзм клiтин, сприяючи розвитку злоякiсних новоутворень. Час вiд часу, звичайно, можна їсти смажену картоплю, але -- приготовану вдома, на якiснiй олiї. А ще краще -- на салі чи шпондері, адже ці продукти мають меншу температуру плавління, а тому утворється менше шкідливих речовин, ніж при смаженні на олії.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

За даними ВООЗ, близько 90% населення планети має ті чи інші проблеми зі шлунком, а лідирує - запалення слизової оболонки шлунка
Чимало людей не снідають зранку. Випили чай чи каву, з'їли канапку — і гайда по справах. На обід якийсь перекус, а на вечерю, прийшовши додому, - все, що є в холодильнику. Впізнали себе?
Не так важко перенести гостру респіраторну вірусну інфекцію, як одужати після неї.

Новини

14:05
За даними ВООЗ, близько 90% населення планети має ті чи інші проблеми зі шлунком, а лідирує - запалення слизової оболонки шлунка
14:00
Заборону встановили через побічні реакції
10:30
Лікар "швидкої" з 39-річним стажем потрапив у в'язницю за те, що не діагностував у хворого інфаркт.
09:13
Щоби вступити на «Стоматологію», «Медицину» та «Педіатрію», абітурієнти мають набрати 150 балів ЗНО з профільних предметів
07:59
У всіх, хто утримується від спиртного, поліпшуються аналізи: знижується вага і зменшується відсоток жирової тканини печінки, поліпшується якість сну і здатність до концентрації уваги.
00:30
Носіння високих підборів довгий час є небезпечним.
23:44
У 80% випадків серцево-судинним захворюванням можна запобігти, змінивши спосіб життя.
19:10
Дієтолог розповів про корисні властивості продукту й кому не варто його споживати
17:36
Науковці вперше оцінили зв'язок між тривалістю сну і станом пам'яті
12:54
Виявляєтся, несмачна їжа може зашкодити психічному здоров'ю
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.