“Бджолиний хліб” допоможе і при грипі, і при ангіні, і при гастриті, і при занепаді сил...

Серед продуктів бджільництва виділяється перга, яка має найбільшу бiологiчну цiнність

Це квiтковий пилок, який бджоли складають в комiрки стiльникiв. Ним вони годують своїх личинок, тому пергу ще називають "бджолиним хлiбом".

-- Перга дуже корисна, адже пилок рослин багатий на мiнеральнi речовини та вiтамiни, -- каже Юрій Нечипоренко, апітерапевт, начальник відділення народної та нетрадиційної медицини Центрального клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України.  -- Такої бiологiчної цiнностi не має, напевно, жоден продукт бджільництва. У перзi мiститься калiй, магнiй, залiзо, кальцiй, вiтамiни А, С, Р, Е.

Скажiмо, калiй необхiдний для роботи серцевого м'яза, магнiй вiдповiдає за функцiонування нервової системи, залiзо потрiбне для кровотворення, а кальцiй входить до складу кiсток та зубiв. Загалом, перга позитивно впливає абсолютно на всi системи та органи людини, сприяє процесу оздоровлення органiзму.

Оскiльки чистий пилок зберегти дуже важко, його висушують та заливають медом, який, до речi, вважають одним з кращих консервантiв. До речi, це дуже вiдомий стимулятор серед спортсменiв. Деякi спортивні клуби навiть тримають свої пасiки, щоб завжди мати пiд рукою цей стимулюючий коктейль.

Цей прекрасний тонiзуючий засiб, який додасть енергiї на цiлий день. Але — приймати його треба зранку. А от ввечерi краще його не застосовувати -- не заснете.

Тож, для активiзацiї захисних сил органiзму -- щоранку невелику кiлькiсть чистої перги (або у поєднаннi з медом) повiльно розсмоктують у ротовiй порожнинi. Добова доза для дорослих -- 2 грами, для дiтей -- 0,5 грама.

При туберкульозі дозу пiдвищують до 10 грамiв на добу.

Якщо у вас грип, гепатит, дозу можна довести до 20 грамiв на добу, але лише на гострий перiод хвороби, потiм знову знизити.

При ангiнах, фарингiтах -- першi два днi пергу приймають по 3-4 рази на день по 2 грами, потiм переходять на одноразовий прийом.

Якщо маєте гастрити, колiти, виразки шлунку -- приймати пергу треба тричi на день  по 2 грами за раз. Уже на 3-4 день нормалiзується мiкрофлора шлунково-кишкового тракту.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Чимало важких випадків, кажуть лікарі, стається у теплий період, під час відпочинку.
13:00
Немає віку, коли тему сексу можна остаточно закрити, кажуть фахівці.
14:00
Це єдиний орган людини, який може триматися на поверхні води!
11:00
Не завжди два негативні результати ПРЛ-досліджень свідчать про повне одужання.
11:00
Паніка, кажуть фахівці, нищить не лише психологічне, але й фізичне здоров'я.
15:00
За словами лікарів, у мешканців сіл хвороба трапляється особливо часто.
17:18
Щороку в Україні кліщі кусають 5-6 мільйонів людей, кажуть науковці.
14:00
“Щодня до мене звертаються пацієнти з температурою, що підвищилась не через коронавірус, а через паніку”, - каже лікар.
13:00
Аби зміцнити здоров'я легенів, робити це треба за певними правилами.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.