Особистість людини змінюється з роками - доведено

Психологи виявили нову властивість особистості

Відповідні висновки зробили вчені з Единбурзького університету, передає znaj.ua  з посиланням на Medical Xpress.

Дослідження тривало впродовж 67 років. У 1950 році в ньому брали участь понад 1000 підлітків, яким видали анкети. Завдяки отриманим даним, психологи виділили  шість основних типів особистісних якостей. Через 63 роки з тих людей погодилися поговорити з фахівцями лише 174. Їм також запропонували заповнити анкети.

Як з'ясувалося, характеристики випробовуваних абсолютно змінилися. Більш того, в них не було нічого спільного з тими, які були визначені вченими понад півстоліття тому.

За словами дослідників, стабільні емоційно діти виростали абсолютно нестійкими в цьому аспекті старими. Хоча самі досліджувані вважали, що час ніяк не вплинув на їх особистісні якості. На думку психологів, пацієнти не вловлювали ніяких відмінностей, тому що зміни відбувалися поступово.


 

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

З кожним роком в Україні з'являється все більше людей, які мають проблеми із зором. За підрахунками МОЗ, у кожної п'ятої дитини в Україні -- нездорові очі.
Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.