Дієтолог пояснив, що станеться, якщо їсти непідігріту їжу

Холодна їжа погано перетравлюється, попереджають дiєтологи. При споживаннi теплої їжi вiдбувається повне її розщеплення протягом 2 -- 3 годин. А от холодна потрапляє до шлунку набагато швидше, неперетравленi бiлки не всмоктуються. Як наслiдок частого споживання холодної їжi -- проблеми у роботi шлунково-кишкового тракту.

Про це детальніше розповiла Наталiя Банковська, науковий спiвробiтник лабораторiї гiгiєни харчування НДI харчування при МОЗ України:

-- Якщо йдеться про рiдку їжу, то вона (не залежно вiд температури) швидше перетравлюється та засвоюється. А от що густiшою є консистенцiя їжi, то бiльше значення має її температура. Адже у випадку, якщо людина споживає страву у
холодному виглядi, травнi ферменти майже не працюють, процес перетравлювання відбувається повiльно. 

Ось, для прикладу, ви берете котлету з холодильника, де вона зберiгалася при температурi близько трьох градусiв тепла, й з"їдiєте. Тоді їжа трохи пiдiгрiвається в органiзмi, на що витрачається зайва енергiя та час. Якщо споживання холодної їжi
стає для людини нормою, це неодмiнно з часом призведе до порушень у роботi шлунково-кишкового тракту (наприклад, може розвинутись гастрит). 

Аби цього не сталося, краще витратiть трохи часу й пiдiгрiйте страву. Найкраще для роботи шлунково-кишкового тракту пiдходить їжа, пiдiгрiта до 35 -- 45 градусiв.


 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Щодня з прогулянки моя дитина приносить каштани, які трохи рано цього року почали падати. Я думала викинути, а мама каже, що з них можна робити ліки -- десь читала про це.
"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".

Новини

12:45
Поліненасичені жирні кислоти знижують ризик інфарктів та інсультів і продовжують життя
09:03
ВООЗ рекомендує розширити програму «Доступні ліки» в Україні та додати ще кілька груп медикаментів
07:47
Дітей оточує реклама продуктів із високим вмістом жирів, солі та цукру. Лише в половині з 53 країн Європейського регіону ВООЗ було вжито заходів щодо обмеження такої реклами.
23:46
Дослідники з Національного університету Инчхона (Південна Корея) проаналізували склад 39 зразків харчової солі і виявили у 36 з них мікропластик.
22:12
Згідно з графіком ефективної температури по показнику Міссенарда, в Україні на цьому робочому тижні, 22-25 жовтня, очікуються субкомфортні та дискомфортні погодні умови.
13:34
Хвора жінка перебуває в лікарні у важкому стані.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.