Дієтолог пояснив, що станеться, якщо їсти непідігріту їжу

Холодна їжа погано перетравлюється, попереджають дiєтологи. При споживаннi теплої їжi вiдбувається повне її розщеплення протягом 2 -- 3 годин. А от холодна потрапляє до шлунку набагато швидше, неперетравленi бiлки не всмоктуються. Як наслiдок частого споживання холодної їжi -- проблеми у роботi шлунково-кишкового тракту.

Про це детальніше розповiла Наталiя Банковська, науковий спiвробiтник лабораторiї гiгiєни харчування НДI харчування при МОЗ України:

-- Якщо йдеться про рiдку їжу, то вона (не залежно вiд температури) швидше перетравлюється та засвоюється. А от що густiшою є консистенцiя їжi, то бiльше значення має її температура. Адже у випадку, якщо людина споживає страву у
холодному виглядi, травнi ферменти майже не працюють, процес перетравлювання відбувається повiльно. 

Ось, для прикладу, ви берете котлету з холодильника, де вона зберiгалася при температурi близько трьох градусiв тепла, й з"їдiєте. Тоді їжа трохи пiдiгрiвається в органiзмi, на що витрачається зайва енергiя та час. Якщо споживання холодної їжi
стає для людини нормою, це неодмiнно з часом призведе до порушень у роботi шлунково-кишкового тракту (наприклад, може розвинутись гастрит). 

Аби цього не сталося, краще витратiть трохи часу й пiдiгрiйте страву. Найкраще для роботи шлунково-кишкового тракту пiдходить їжа, пiдiгрiта до 35 -- 45 градусiв.


 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

17 листопада -- Всесвітній день боротьби проти хронічної обструктивної хвороби легень
За оцінками ВООЗ, сьогодні від цієї  хвороби страждає понад 210 мільйонів осіб у світі. А вже за 15 років ХОХЛ стане третьою за значимістю причиною смерті в усьому світі.
У столиці збільшилась кількість хворих на менінгококову інфекцію, повідомили у Департаменті охорони здоров’я КМДА.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.