Настояна на кремнії вода набуває цілющих властивостей

Кажуть, якщо кинути у воду шматочок кремнію, вона перетвориться із звичайної питної на оздоровчу, омолоджувальну.

-- Насправдi кремній є основним структурним елементом кісток та хрящів, -- каже Василь Дем'янюк, лікар-натуропат. -- Часто розвиток остеопорозу та артриту є наслідком нестачі кремнію. Крім того, цей елемент забезпечує еластичність судин, тим самим перешкоджаючи розвитку атеросклерозу (саме кремній не дозволяє відкладенню атеросклеротичних бляшок на стінках судин), інфаркту, інсульту, аритмії, стенокардії.

Якщо в організмі бракує кремнію, падає рiвень лейкоцитiв у кровi, через що погано гояться рани, знижується iмунiтет. Крім того, шкiра стає дряблою, а нiгтi та волосся -- ламкими. Якщо дефiцит кремнiю великий, з'являється загальна слабкiсть, депресiя, дратiвливiсть.

-- Яким чином кремній робить воду цілющою?

-- З лікувально-профілактичною метою використовують чорний або темно-сiрий камiнь. З його допомогою отримують так звану кремнiєву воду, яка є унiкальним бiокаталiзатором та прискорює окислювально-вiдновнi реакцiї в організмі -- за природнiми показниками вона близька до плазми кровi та мiжклiтинної рiдини.

Річ у тім, що кремній у водi починає виробляти кремнiєву кислоту в невеликих дозах, яких, однак, досить, щоб вода могла розчиняти шлаки, виводила пiсок та камiнці з нирок, жовчного та сечового мiхура. Така вода також добре виводить  радiонуклiди та важкi метали. Крім того, вона має антибактерицидні властивості та вбиває вiруси грипу та  ГРЗ.

При регулярному вживанні кремнієвої води знижується рівень цукру у кровi, покращується функцiонування нирок, печiнки, нормалiзується обмiн речовин, кров'яний тиск, відновлюєтьcя імунна система. До речі, її можна застосовувати і ззовні -- змочена у кремнієвій воді марля прискорює загоєння опіків, ран, виразок на шкірі. А компреси з такою водою заспокоюють бiль у суглобах та кiстках.

Таку воду можна легко зробити в домашнiх умовах. Для цього кiлька маленьких камiнчикiв помiщають у скляний чи емальований посуд, закривають тканиною чи марлею та ставлять так, щоб на воду не потрапляли прямi сонячнi променi. За 2-3 днi цiлюща вода готова.

-- Як довго може діяти один камінь?

-- Один грам кремнiю здатен "зарядити" тонну води. Тобто, маленький камiнчик можна використовувати протягом 3-5 років. З лікувально-профілактичною метою випивайте 150-200 грамiв такої води на день. Також нею корисно вмиватися, мити голову, полоскати рот. Загалом, раджу використовувати кремній як природній фільтр для водопровідної води. А оскільки кремнієва вода зв'язує усiлякi домiшки, якi можуть випадати в осад, не варто використовувати нижні 3-4 сантиметри води.

До речі, кремній можна використовувати не лише у лiкувальних цiлях, але й у побуті. Добре поливати нею розсаду, обробляти насiння напередоднi посiву. Нашi предки клали камiння кремнiю на квашеные огiрки, щоб не перекисали. А зрiзанi квiти i зелень довше зберiгають в такій воді свіжість.

-- Де ж взяти кремній?

-- Вони продаються в багатьох аптеках, особливо "зелених". Камені повинні бути герметично упаковані у поліетилен, на коробці має бути інструкція. Не раджу купувати камені з рук, адже вам можуть підкласти, у кращому випадку, щось нейтральне.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Медики кажуть, етап видалення підшлункової у донора складніший, ніж її трансплантація реципієнтові.
11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
09:00
Розповідаємо про те, що відомо про вплив цукрового діабету на розвиток важких форм коронавірусної хвороби.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.