Чоловік переніс заміну відразу 9 органів, ушкоджених раком, а тепер планує взяти участь у перегонах

Британець Адам Елдерсон став четвертою людиною в світі, який повернувся після множинної трансплантації органів до нормального життя.

На початку 2013 року у Елдерсона, якому тоді було 35 років, знайшли дуже рідкісну форму раку -- псевдоміксому очеревини. В цьому випадку злоякісні клітини поширюються на всі органи черевної порожнини. На час постановки діагнозу хвороба зайшла вже дуже далеко, тож лікарі відмовилися від операції, давши Адаму максимум два роки життя.

Однак Елдерсон вирішив не здаватися і почав наполегливо шукати по всьому світу лікарів, які могли б йому допомогти. Врешті він вийшов на британського хірурга Брендона Морана, що спеціалізується на псевдоміксомах очеревини, який погодився провести Елдерсону експериментальну операцію. Вона відбулася влітку 2015 року, пише 7dniv.info. На той час стан Елдерсона було вже дуже важким, йому залишалося жити кілька тижнів.

Операція тривала 17 годин, її виконували 30 фахівців, що працювали позмінно. В ході процедури у Адама видалили дев'ять порушених раком органів -- шлунок, тонкий кишківник, товстий кишеківник, підшлункову залозу, селезінку, жовчний міхур, апендикс, більшу частину печінки і стінку черевної порожнини. Більшість з цих органів було замінено донорськими. Загальна вага вилучених злоякісних новоутворень склав 10 кілограмів.

Операція пройшла успішно, і зараз Елдерсон відчуває себе настільки добре, що збирається одружитися, а також взяти участь у благодійніх перегонах “Mongol Rally”, яка щорічно проходить за маршрутом Лондон--Улан-Уде. “Зараз прийшов час віддавати борги. Я хочу не лише розповісти про псевдоміксому, а й показати, наскільки важливо ніколи не здаватися, -- говорить Адам. -- Мені хочеться подякувати не тільки команді медиків, які пішли на великий ризик, і він себе виправдав, але і сім'ю мого донора. Сувора реальність така, що хтось втрачає життя, щоб вижив інший, і я цього ніколи не забуду, і не буду сприймати, як щось саме собою зрозуміле. Я буду щомиті цінувати цей дар протягом всього того часу, який мені ще відпущено”.

 

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

14:00
У США перевіритися на COVID-19 безплатно може кожен охочий - навіть турист чи нелегальний мігрант.
11:00
Медики кажуть, що він може спричиняти біль, запалення і перешкоджати зачаттю.
13:00
Що найбільше впливає на сповільнення чи пришвидшення темпів старіння?
11:00
Медики з різних куточків України розповідають про непросту боротьбу з пандемією. Вони кажуть: працюють на межі виснаження.
11:15
Оціночні дані вказують на існування від 350 000 до 1 000 000 вірусів, що здатні інфікувати всі хребетні організми на Землі!
11:00
Медики не радять пацієнтам постійно лежати в однаковій позиції.
17:00
Меланін зменшує вразливість шкіри до сонячних променів. А там, де пігмент лягає нерівномірно, утворюються плями.
11:00
Перегляд таких фільмів може як зруйнувати стосунки, так і додати їм більшої розкутості, кажуть сексологи.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.