Косметолог поділилась ефективними секретами в боротьбі з мішками під очима

Попри поширену думку, мiшки пiд очима з"являються не лише з вiком. Бiльше того, йдеться не завжди про проблему виключно косметологічного характеру. Медики кажуть, що така набряклiсть пiд очима може бути пов"язана iз розвитком певних захворювань.

Детальнiше про це розповiла Ольга Хомик, косметолог мiської
косметологiчної лiкарнi.

-- Якщо зранку у дзеркалi бачиш не зовсiм себе, а якесь набрякле
обличчя, про що це може свiдчити?

-- Якщо таке трапляється рiдко, то причин може бути кiлька. Людина могла просто не виспатись, це може статися через стресову ситуацiю, на тлi хронiчної втоми. Також це може бути пов"язано з особливостями будови пiдшкiрної жирової клiтковини.

Важливо зважати на свiй рацiон, появу набряків може провокувати споживання у вечірній час надмірної кількості ридини чи соленостей. А ще доволi часто мiшки пiд очима передаються так би мовити по спадковостi.

Якщо ж таке трапляється часто, необхiдно звернутися до лiкаря. За таких обставин потрiбно буде провести ультразвукове обстеження внутрiшнiх органiв. Адже проблема може полягати в розвитку ендокринологiчних чи урологiчних захворювань (йдеться про хвороби нирок чи сечового мiхура).

-- А якщо ця проблема з"являється час вiд часу, що робити?

-- Шкiра довкола очей є дуже нiжною, тому потребує ретельного ставлення. Можна на кiлька хвилин покласти дольки сирої картоплi чи огiрка, але кращого
ефекту можна досягнути, якщо її натерти. При чому пiдiйте як сира, так i варена картопля (в нiй також є крохмаль, що допомагає витягати зайву рiдину). Ще додайте 2 -- 3 краплi олiї. Тодi на шкiру довкола очей слiд нанести трохи олiї (краще
оливкової), а поверх -- терту картоплю. I почекайте, поки вона пiдсохне.

Окрiм цього раджу приготувати настiй з арнiки. Для цього запарте на пiвгодини траву, аби настiй мав свiтло-жовтий колiр -- не насичений. Тодi процiдiть, намочiть
спонжик та покладiть пiд очi. В такий же спосiб можна скористатися й заваркою чорного чаю. Головне, аби вiдвар не був насиченого кольору, iнакше може трохи пiдфарбувати шкiру. Також можна розрiзати листок алоє та прикласти на проблемнi дiлянки.

А ще можна зробити вiдвар з ромашки та шалфею й заморозити у виглядi кубикiв. Зранку змастiть шкiру довкола очей живильним кремом чи оливковою олiєю та протрiть льодом. Але мушу наголосити -- ця процедура не повинна бути тривалою, а головне, не слiд проводити льодом по внутрiшньому кутi ока. Iнакше через
переохолодження може початися запальний процес, що призведе до розвитку кон"юнктивiту та iнших проблем.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.
Модель, телеведуча і світська діва розповіла, як позбутись болю голови,  схуднути і не старіти
48-річна Світлана Вольнова не боїться зйомок у купальнику, носить відкриті сукні, короткі шорти і кардинально змінює не тільки імідж, але й професії.

Новини

18:32
Вчені склали карту озонового шару Землі та карту забруднення повітря на планеті, використовуючи дані з супутників, що рухаються навколо Землі.
15:35
Дієтологиня розробила раціони харчування для кожного учасника за схемою, якою можете скористатися і ви.
14:25
У Києві показник захворюваності на грип та ГРВІ є нижчим епідемічного порогу.
07:07
Куріння кальяну має прямий зв‘язок з онкологією легень, ротової порожнини, стравоходу, шлунка, з серцево-судинними захворюваннями, хронічним обструктивним захворюванням легень, чоловічим безпліддям.
21:54
"Зелені" райони знижують рівень стресу та рівень серцево-судинних хвороб.
16:17
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.