Косметолог поділилась ефективними секретами в боротьбі з мішками під очима

Попри поширену думку, мiшки пiд очима з"являються не лише з вiком. Бiльше того, йдеться не завжди про проблему виключно косметологічного характеру. Медики кажуть, що така набряклiсть пiд очима може бути пов"язана iз розвитком певних захворювань.

Детальнiше про це розповiла Ольга Хомик, косметолог мiської
косметологiчної лiкарнi.

-- Якщо зранку у дзеркалi бачиш не зовсiм себе, а якесь набрякле
обличчя, про що це може свiдчити?

-- Якщо таке трапляється рiдко, то причин може бути кiлька. Людина могла просто не виспатись, це може статися через стресову ситуацiю, на тлi хронiчної втоми. Також це може бути пов"язано з особливостями будови пiдшкiрної жирової клiтковини.

Важливо зважати на свiй рацiон, появу набряків може провокувати споживання у вечірній час надмірної кількості ридини чи соленостей. А ще доволi часто мiшки пiд очима передаються так би мовити по спадковостi.

Якщо ж таке трапляється часто, необхiдно звернутися до лiкаря. За таких обставин потрiбно буде провести ультразвукове обстеження внутрiшнiх органiв. Адже проблема може полягати в розвитку ендокринологiчних чи урологiчних захворювань (йдеться про хвороби нирок чи сечового мiхура).

-- А якщо ця проблема з"являється час вiд часу, що робити?

-- Шкiра довкола очей є дуже нiжною, тому потребує ретельного ставлення. Можна на кiлька хвилин покласти дольки сирої картоплi чи огiрка, але кращого
ефекту можна досягнути, якщо її натерти. При чому пiдiйте як сира, так i варена картопля (в нiй також є крохмаль, що допомагає витягати зайву рiдину). Ще додайте 2 -- 3 краплi олiї. Тодi на шкiру довкола очей слiд нанести трохи олiї (краще
оливкової), а поверх -- терту картоплю. I почекайте, поки вона пiдсохне.

Окрiм цього раджу приготувати настiй з арнiки. Для цього запарте на пiвгодини траву, аби настiй мав свiтло-жовтий колiр -- не насичений. Тодi процiдiть, намочiть
спонжик та покладiть пiд очi. В такий же спосiб можна скористатися й заваркою чорного чаю. Головне, аби вiдвар не був насиченого кольору, iнакше може трохи пiдфарбувати шкiру. Також можна розрiзати листок алоє та прикласти на проблемнi дiлянки.

А ще можна зробити вiдвар з ромашки та шалфею й заморозити у виглядi кубикiв. Зранку змастiть шкiру довкола очей живильним кремом чи оливковою олiєю та протрiть льодом. Але мушу наголосити -- ця процедура не повинна бути тривалою, а головне, не слiд проводити льодом по внутрiшньому кутi ока. Iнакше через
переохолодження може початися запальний процес, що призведе до розвитку кон"юнктивiту та iнших проблем.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:55
Жодних наукових досліджень, які підтверджували би, що гас можна використовувати для лікування, немає.
10:10
Дедалі частіше ми дізнаємось про весілля, яке завершилось для гостей у лікарні. Як уникнути такої проблеми та які ще нюанси варто врахувати, організовуючи весілля?
15:15
Цінуйте час, коли ви з рідними разом! Бо у долі можуть бути інші плани, ніж у вас...
12:00
Ми не радимо вам відмовлятись від улюбленої їжі, але ви маєте знати, чи не може бути вона небезпечною для вас.
14:20
Доволі часто з роками імунна пам'ять слабшає.
13:06
За рік у нас проводиться близько 581 тисяча донацій. А мало би бути щонайменше 1,3 мільйона.
18:30
У нашому тексті ви дізнаєтеся про втручання у геном на стадії ембріону і про те, що з цього може вийти.
16:22
Досліджено, що під час спортивних занять робота ендорфінів стає помітною вже за 15 хвилин, а через півгодини після початку тренування концентрація “гормонів щастя” збільшується уп'ятеро.
14:44
Підвищення атмосферного тиску понад 760 мм характерне для сухої й спекотної погоди, тоді кров стає густішою через випаровування рідини (пітніння), артеріальний тиск підвищується, збільшується ризик інфарктів та інсультів.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.