Алергію на пилового кліща нарешті вдасться подолати. Розроблено першу специфічну терапію

Адміністрація з контролю за продуктами і ліками США (FDA) схвалила перший препарат для імунотерапії алергії на пилового кліща. Застосування препарату приводить до 16-18 % зниження вираженості симптомів алергії на домашнього кліща й потреби в застосуванні додаткових препаратів для лікування. Про таке
повідомляє health.unian.ua.

Новий лікарський засіб рекомендовано для застосування у дорослих пацієнтів у віці 18-65 років. Вчені пояснили, це сублінгвальних препарат для імунотерапії рінокон'юнктівіта у пацієнтів з чутливістю до такого алергену, як пиловий кліщ.

Але при тім розробники наполягають на тому, аби першу таблетку пацієнт приймав під наглядом лікаря, наступні дози може приймати самостійно. Тривалість терапії становить від 8 до 14 тижнів при щоденному прийомі лікарського препарату.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Медики кажуть, етап видалення підшлункової у донора складніший, ніж її трансплантація реципієнтові.
11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
09:00
Розповідаємо про те, що відомо про вплив цукрового діабету на розвиток важких форм коронавірусної хвороби.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.