Вода на шунгіті — природні ліки

Цей мінерал робить звичайну воду оздоровчою — вона не лише фільтрується, а й змінює молекулярно-колоїдну структуру. Причому зробити таку воду легко і в домашніх умовах.

-- Шунгіт -- це природний мінерал, що має кварцовий каркас, заповнений вуглецем, -- пояснює читачам сайту “Добрий лікар” Василь Дем'янюк, фітотерапевт. -- Цілющі властивості шунгіту зумовлені наявністю унікальних кулястих молекул, що складаються з декількох десятків атомів вуглецю. До речі, свою назву камінь отримав на честь селища Шуньга у Карелії, де був знайдений.

Він прекрасно підходить до самостійної мінералізації води. Вона не просто фільтрується, стає чистою та якісною, а й змінює молекулярно-колоїдну структуру, внаслідок чого оздоровчо діє на організм людини. Науковими дослідженнями встановлено, що саме ці молекули є потужними антиоксидантами, які нейтралізують агресивні вільні радикали, що згубно діють на наші клітини.

Шунгіт недарма називають природним фільтром для води -- він здатен адсорбувати більше 90% забруднювачів (нітрити, нітрати, пестициди, солі важких металів, хлор, бактерії, віруси).

-- Як зробити шунгітну воду самостійно?

-- Спочатку камінці шунгіта (150 грамів) попередньо промивають холодною водою, потім висипають в 3-літрову скляну банку або в емальований посуд, після чого заливають водопровідною водою. Вода стає "зарядженою" через два дні. Після того її зливають, намагаючись не збовтувати, а останні півлітра залишають та виливають -- саме там містяться шкідливі адсорбовані домішки. Камінці слід використовувати не більше 6 місяців, потім їх потрібно замінити на нові.

Така вода має бактерицидні властивості, а також антигістамінний ефект (тобто, зменшує прояви алергії), підвищує імунітет, збільшує енергетичний потенціал організму, особливо при синдромі хронічної втоми. До речі, настояна на шунгіті вода добре позбавляє від похмільного синдрому, адже виводить токсини та відновлює водний баланс в організмі. Цю воду можна просто пити, а можна використовувати для приготування супів, компотів, чаїв.

Корисно також вмиватися шунгітовою водою -- вона тонізує шкіру, підвищує її еластичність, запобігає появі зморшок. Якщо є проблемі з вугрями чи прищами на шкірі обличчя, треба вмиватися такою водою зранку та ввечері. А якщо споліскувати нею волосся, воно стає блискучим, гладким, зникає лупа.

-- Де ж взяти шунгіт?

-- Він продається в багатьох аптеках, особливо "зелених". Камені повинні бути герметично упаковані у поліетилен, на коробці має бути інструкція. Не раджу купувати камені з рук, адже вам можуть підкласти, у кращому випадку, щось нейтральне.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

12:17
Зараз триває третя хвиля алергії - на рослини, які пилкують в серпні.
11:00
"У пацієнтки в нирці був камінь завдовжки 12 сантиметрів!", - пригадує лікар один із нетипових випадків.
11:00
Медики кажуть, етап видалення підшлункової у донора складніший, ніж її трансплантація реципієнтові.
11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.