Лікар назвав найдієвіші способи подолання проблем з ерекцією

Спеціалісти радять покращувати рацiон українських чоловіків, адже за статистикою, третина з них потерпає через погіршення ерекції. Але чи справдi таку делiкатну проблему можна вирiшити за допомогою зміни раціону харчування чи треба застосовувати спеціальні препарати?

-- Якщо з"явилась така проблема, слiд звернутися до лiкаря й пройти обстеження. У бiльшостi випадках втрата лiбiдо свiдчить про нестачу гормонiв, адже статевий потяг в чоловiкiв регулюється кiлькiстю тестостерону. Пiсля сорока рокiв рівень цього гормону в чоловiчому органiзмi зменшується на один вiдсоток за рiк. На
цьому фоні вiдбувається збiльшення тривалостi статевого акту, бо чоловiк не може закiнчити його (а зменшення тривалостi свiдчить здебiльшого про запальнi процеси), - говорить Юрiй Гурженко, старший науковий спiвробiтник вiддiлу сексопатологiї та андрологiї Iнституту урологiї АМН України, професор кафедри
урологiї НМАПО iменi П. Л. Шупика.

Проблеми з лiбiдо нерiдко з"являються й в молодому вiцi. Причин може бути кiлька. Зокрема проблема може полягати в порушеннi роботи яєчок, внаслiдок чого вони не виробляють в нормальнiй кiлькостi статевi гормони. Серед причин такгож може бути травма, вроджена вада.

Лiбiдо може слабшати й внаслiдок психогенної травми. Примiром, чоловiк уподобав собi жiнку, мiж ними утворився емоцiйний зв"язок. А як дiйшло до лiжка, той перенервувався, на що жiнка некоректно вiдреагувала. Однi чоловiки на це не зважають, але на багатьох це сильно впливає. Такого роду ситуацiї (тобто, рiзкi й
неприємнi висловлювання жiнок) можуть просто вбити лiбiдо.

-- Що ж тодi робити?

-- Нажаль, бiльшiсть чоловiкiв, у котрих з"явилась проблема такого характеру, не звертаються до лiкарiв. Тодi як статистика свiдчить: пiсля 35 рокiв бiльше 30 вiдсоткiв представникiв сильної половини мають проблеми з лiбiдо. З них лише десять вiдсоткiв йдуть по допомогу до спецiалiста. Решта тихо страждають,
бо соромляться про таке говорити...

Але ж мова про якiсть вашого життя! Необхiдно спершу виявити причину, котра призвела до такого збою, а тодi позбутися її. Якщо проблема полягає в роботi яєчок, слiд перевiрити їх резерви. В залежностi вiд результатiв призначають стимулюючу терапiю: фiтотерапiя, вiтамiни, мiкроелементи. Якщо резервну функцiю
вичерпано, призначають замiсну гормонотерапiю (iн"єкцiї, пiгулки, мазi, гелi). Це допоможе пiдвищити статевий потяг.

Якщо проблема має психологiчний характер, пацiєнт має зрозумiти, що призвело до таких змiн. Психотерапiя є основним методом лiкування.

-- То вплив афродизiакiв перевищують?

-- Нi, якщо чоловiк щиро вiрить в їх дiю, то позитивного ефекту  можна досягти. Але не перестарайтеть, бо внаслiдок переїдання про секс не захочете й думати. Органiзм займатиметься травленням. 

Отож чоловiковi не завадить додавати до рацiону крiп, iмбир, кедровi горiшки, полуницю, манго, мед, зародки пшеницi, спаржу, устрицi й iншi морепродукти. Але все залежить вiд особистих гастрономiчних вподобань кожного. Примiром, французи вважають чудовим афродизiаком цибулевий суп, тодi як в багатьох українцiв така страва викликає вiдразу. А от древнi мудрецi казали, що для
пiдвищення статевого потягу слiд їсти овочi та фрукти, котрi за формою нагадують статевi органи. Мова про банани, огiрки, бобовi. Мовляв, саме вони пiдсилюють функцiю цих органiв. 

Окрiм того не дарма ж "джентельменський набiр" складається з шампанського та шоколадки. Напiй -- аби зняти напругу, а солодке -- для вiдновлення енергобалансу.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Цей релiгiйний символ має цілющу силу, тому вирізати його йдуть з молитвою
В Україні є традиція: за кілька днів перед Водохрещем люди вирізають з криги хрести, фарбують буряковим квасом, прикрашають стрічками, сухоцвітом та монетами.
В цьому дитсадку практикують цікаву методику загартовування
Як же вражає в ці холодні дні картина, яку щодня можна побачити в Новоградi-Волинському -- тут вихованцi одного з дитячих садкiв вибiгають на зарядку в самих трусиках! Що це?

Новини

21:33
Медики застерегли українців від традиційних йорданських купань.
18:24
У Рівненській області від кору помер 27-річний мешканець Дубровицького району
17:38
Джерело Матерi Божої в Моршинi оздоровлює і дарує радість батьківства
16:14
Відтепер повнолітні громадяни мають можливість стати донором для інших після своєї смерті.
15:31
80% випадків такої неплідності спричинені імунологічними факторами, так званою біологічною несумісністю.
14:36
Швейцарські дослідники з Базельського університету провели кілька дослідів над мишами, яким попередньо вживили клітини раку людини, і зуміли зупинити прогресування раку.
13:36
Науковці пояснили, чому жінка не розуміє застудженого чоловіка.
12:08
Цей релiгiйний символ має цілющу силу, тому вирізати його йдуть з молитвою
10:00
Вживання страв із білих грибів в буквальному сенсі продовжує молодість
17:40
За словами вчених, зміна температури на користь холоду є своєрідною стресотерапією для організму.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.