Науковці вивели справжню формулу щастя

Сьогодні у світі відзначають день щастя! Вчені стверджують, йдеться не про шикарну машину, кохання чи мішок грошей. А про чітку залежність, котру англійці сформулювали у вигляді математичного рівняння. Отже, щастя = О + (5І) + (3В). Де О -- особисті якості (такі як погляди на життя, вміння
адаптуватися, стійкість), І -- існування (здоров"є, фінансова стабільність, дружність), В -- високі стандарти (самооцінка, очікування, амбіції).

А чи справді можна таке глобальне й неосяжне поняття як "щастя" 
вмістити у формулу з позначками та цифрами?

-- У тому то і проблема, що щастя -- це таке поняття, котре постійно вислизає, -- коментує Євген Заїка, професор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. -- Здавалося б, ось-ось його вхопиш, але наступної миті від нього не залишається й сліда. 

Зважаючи на постійне прагнення щастя, людина за всіх часів  ламала собі голову, як його досягти. Тому й не дивно, що вже  навіть почали складати формули. 

-- Як же зрозуміти таку формулу?

-- Подумайте, чому в світі (добай довкола вас) так мало людей, котрі щиро можуть вигукнути, що вони є щасливими? Може тому що більшість із нас ставить вперед собою недосяжні величини?! Підтвердженням цього є і дана формула.

Основними в ній є два поняття: ким ти є (здоров"я, спілкування, фінансова стабільність, особисті риси), все те, що автори формули об"єднали в літері "І". Друге, ким ти хочеш бути (літера "В"). Найважливіше, аби перший показник виявився більшим за другий (тому в формулі "І" помножено на більшу цифру ніж "В"). Або можна скласти інше рівняння: в чисельнику -- те, що ми маємо, в знаменнику, що хочемо мати (або якими хочемо бути). Другий показник має бути меншим за перший.

Я поясню, якщо людина нічого в житті не досягла і не вирізняється особливими якостями, але мріє про захмарні величини, вона ніколи не буде щасливою. Завеликий об"єм претензій, бажань та цілей автоматично робить людину нещасливою. Тоді як помірні бажання й прагнення відкривають шлях до щастя.

Потрібно зрозуміти, що людина постійно балансує між тим, ким вона є, і ким хоче стати. Так от, щасливим є той, хто хоче небагато в порівнянні з тим, що має. З іншого боку не можна не мріяти й не прагнути більшого. Так от, потрібно знайти оптимальну зону, взяти курс до кращого, але посильного у виконанні. Це справжня 
матиматика.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.