У США прооперовано дівчинку, яка народилася з чотирма ногами

У Чикаго хірурги лікарні в Парк-Рідж провели складну операцію дев'ятимісячній пацієнтці Домінік. Дитина народилася з важкою вродженою аномалією -- з близнюком-паразитом, який вріс в її тіло, пише Еuronews.

Домінік народилася в Кот-д'Івуарі з рідкісною вродженою аномалією, коли в її тілі були залишки неповністю розвиненої сестри-близнючки. Недорозвинений плід сестри Домініки практично вріс в її спину. У підсумку, дитина народилася з чотирма ногами, дві з яких були розташовані на шиї і спині, і зайвим хребтом. Дівчинка не могла не могла сидіти, піднімати ручки і тягнутися за іграшками.

Доктор Джон Радж з дитячої лікарні в Парк-Рідж описує це так:: “Це було, ніби двійник був прикріплений до задньої частини шиї Домінік — там був таз, сечовий міхур і функціональні ноги, які переміщувалися”. Серце і легені Домінік забезпечували киснем обидві структури тіла.

Команда з п'яти фахівців виконала складну операцію з віддалення двох додаткових ніг та другого хребта. Операція тривала 6 годин, а перед тим лікарі підготували 3D-модель її унікальною анатомії, щоб бути впевненим, де працювати. Без операції дівчинка, ймовірно, зіткнулася б з паралічем. Тепер, впевнені лікарі, вона зможе вести нормальний спосіб життя.

Зараз дівчинка живе в прийомній сім'ї в Чикаго, яка наглядатиме за нею, поки їй не стане краще для того, щоб повернутися додому у Західну Африку. Ненсі Суобб, прийомна матір, каже, що тепер Домінік може сидіти, діставати іграшки. Ненсі  називає її дуже особлива дитина: “Якщо ви можете сказати, що існує любов з першого погляду, я думаю, що це правильно і для нас. Ми думаємо про неї кожен день, кожну хвилину, про її сім'ю, яка чекає її повернення, і це була дуже велика честь бути її сім'єю на деякий час”.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Чимало важких випадків, кажуть лікарі, стається у теплий період, під час відпочинку.
13:00
Немає віку, коли тему сексу можна остаточно закрити, кажуть фахівці.
14:00
Це єдиний орган людини, який може триматися на поверхні води!
11:00
Не завжди два негативні результати ПРЛ-досліджень свідчать про повне одужання.
11:00
Паніка, кажуть фахівці, нищить не лише психологічне, але й фізичне здоров'я.
15:00
За словами лікарів, у мешканців сіл хвороба трапляється особливо часто.
17:18
Щороку в Україні кліщі кусають 5-6 мільйонів людей, кажуть науковці.
14:00
“Щодня до мене звертаються пацієнти з температурою, що підвищилась не через коронавірус, а через паніку”, - каже лікар.
13:00
Аби зміцнити здоров'я легенів, робити це треба за певними правилами.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.