Запропоновано новий спосіб лікування мігрені

Вчені з Центру мігрені в Норсвеллі (США) проаналізували медичні картки 70-ти осіб, у яких раніше була діагностована мігрень. Й зробили висновок, що одним з основних симптомів цих людей є вкрай висока чутливість до світла.

У ході експерименту і дослідження історій хвороб  учасників експерименту з'ясувалося, що різні кольори по-різному впливають на стан людини, повідомляє gogetnews.info.  Вчені вважають, що світлова чутливість викликає мігрені в 80% випадків, тому її можна лікувати за допомогою світлотерапії. З огляду на цього вчені рекомендують чоловікам і жінкам з мігренню використовувати заспокійливі кольори шпалер, меблів, декору і вдаватися більше до зелених відтінків, але не до синіх. Звіт щодо роботи опублікований у науковому журналі Brain.

Дискомфорт і болі трапляються часто через зміни колірної гами навколо. Фахівці вважають, що правильне освітлення може позбавити людей навіть від найсильніших нападів.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.