Запропоновано новий спосіб лікування мігрені

Вчені з Центру мігрені в Норсвеллі (США) проаналізували медичні картки 70-ти осіб, у яких раніше була діагностована мігрень. Й зробили висновок, що одним з основних симптомів цих людей є вкрай висока чутливість до світла.

У ході експерименту і дослідження історій хвороб  учасників експерименту з'ясувалося, що різні кольори по-різному впливають на стан людини, повідомляє gogetnews.info.  Вчені вважають, що світлова чутливість викликає мігрені в 80% випадків, тому її можна лікувати за допомогою світлотерапії. З огляду на цього вчені рекомендують чоловікам і жінкам з мігренню використовувати заспокійливі кольори шпалер, меблів, декору і вдаватися більше до зелених відтінків, але не до синіх. Звіт щодо роботи опублікований у науковому журналі Brain.

Дискомфорт і болі трапляються часто через зміни колірної гами навколо. Фахівці вважають, що правильне освітлення може позбавити людей навіть від найсильніших нападів.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:30
"У таких ситуаціях народні засоби - прикласти листя подорожника чи промити уражене місце содовим розчином - гайнування часу".
15:27
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
11:30
Наукове пояснення того, як наші клітини усвідомлюють час, чому ідеальний сон насправді не завжди триває 8 годин, а повна темрява для нього - дуже важлива.
10:20
"Наслідки катастрофи ми будемо відчувати принаймні ще 500 років".
18:05
Цій рослині приписують чимало лікувальних властивостей. І саме тепер час її заготовляти.
15:55
Жодних наукових досліджень, які підтверджували би, що гас можна використовувати для лікування, немає.
10:10
Дедалі частіше ми дізнаємось про весілля, яке завершилось для гостей у лікарні. Як уникнути такої проблеми та які ще нюанси варто врахувати, організовуючи весілля?
15:15
Цінуйте час, коли ви з рідними разом! Бо у долі можуть бути інші плани, ніж у вас...
12:00
Ми не радимо вам відмовлятись від улюбленої їжі, але ви маєте знати, чи не може бути вона небезпечною для вас.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.