Запропоновано новий спосіб лікування мігрені

Вчені з Центру мігрені в Норсвеллі (США) проаналізували медичні картки 70-ти осіб, у яких раніше була діагностована мігрень. Й зробили висновок, що одним з основних симптомів цих людей є вкрай висока чутливість до світла.

У ході експерименту і дослідження історій хвороб  учасників експерименту з'ясувалося, що різні кольори по-різному впливають на стан людини, повідомляє gogetnews.info.  Вчені вважають, що світлова чутливість викликає мігрені в 80% випадків, тому її можна лікувати за допомогою світлотерапії. З огляду на цього вчені рекомендують чоловікам і жінкам з мігренню використовувати заспокійливі кольори шпалер, меблів, декору і вдаватися більше до зелених відтінків, але не до синіх. Звіт щодо роботи опублікований у науковому журналі Brain.

Дискомфорт і болі трапляються часто через зміни колірної гами навколо. Фахівці вважають, що правильне освітлення може позбавити людей навіть від найсильніших нападів.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

За даними ВООЗ, близько 90% населення планети має ті чи інші проблеми зі шлунком, а лідирує - запалення слизової оболонки шлунка
Чимало людей не снідають зранку. Випили чай чи каву, з'їли канапку — і гайда по справах. На обід якийсь перекус, а на вечерю, прийшовши додому, - все, що є в холодильнику. Впізнали себе?
Не так важко перенести гостру респіраторну вірусну інфекцію, як одужати після неї.

Новини

14:05
За даними ВООЗ, близько 90% населення планети має ті чи інші проблеми зі шлунком, а лідирує - запалення слизової оболонки шлунка
14:00
Заборону встановили через побічні реакції
10:30
Лікар "швидкої" з 39-річним стажем потрапив у в'язницю за те, що не діагностував у хворого інфаркт.
09:13
Щоби вступити на «Стоматологію», «Медицину» та «Педіатрію», абітурієнти мають набрати 150 балів ЗНО з профільних предметів
07:59
У всіх, хто утримується від спиртного, поліпшуються аналізи: знижується вага і зменшується відсоток жирової тканини печінки, поліпшується якість сну і здатність до концентрації уваги.
00:30
Носіння високих підборів довгий час є небезпечним.
23:44
У 80% випадків серцево-судинним захворюванням можна запобігти, змінивши спосіб життя.
19:10
Дієтолог розповів про корисні властивості продукту й кому не варто його споживати
17:36
Науковці вперше оцінили зв'язок між тривалістю сну і станом пам'яті
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.