Стовбурові клітини повертають “чоловічу силу”

Вченим вдалося вилікувати еректильну дисфункцію у чоловіків за допомогою стовбурових клітин

Так, 8 з 15 чоловіків, які спочатку страждали від еректильної дисфункції, змогли повноцінно займатися сексом вже через півроку після проходження одноразового лікування стовбуровими клітинами. Подібне лікування, стверджують вчені, допоможе багатьом чоловікам зберегти повноцінне сексуальне життя навіть незважаючи на зроблену операцію на простаті.

Згідно з оцінками авторів дослідження, операція, зроблена на простаті, в 13% випадків провокує еректильну дисфункцію. Однак, саме завдяки інноваційному підходу зі стовбуровими клітинами, 53% чоловіків зберегли свою здатність до статевого життя без застосування додаткових медпрепаратів, імплантантів і будь-яких інших відповідних пристроїв, пише grifonsoft.ru.

Американські фахівці видалили з черевної порожнини пацієнтів жирові клітини. Далі матеріал трансформують в універсальні стовбурові клітини.  Наступним кроком є ​​введення стовбурових клітин за допомогою шприца безпосередньо в статевий орган чоловіка, де вони поступово перетворюються в нервові, м'язові і ендотеліальні клітини, які вистилають кровоносні судини. Операція проводиться під наркозом, а пацієнта готують до виписки в той самий день.

Своїми сенсаційними результатами американські вчені поділилися у виданні The Independent.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.