Уколів більше не робитимуть. Їх замінять капсулами, що... вибухають у роті

Науковці з Університету Каліфорнії заявили про нову розробку, котра дозволить відмовитись від болючих ін"єкцій. Натомість пропонують застосовувати капсули, які вибухають в організмі, в результаті чого ліки вивільняються, повідомляє healthvesti.com.

Пацієнтові потрібно буде покласти капсулу до рота й стиснути, аби запустити хімічну реакцію всередині мініатюрного резервувару. При тім відбудеться незначний вибух, капсула зруйнується, ліки вивільняться. А тоді через ніжні тканини в ротовій порожнині препарат швидко потрапить у капіляри, яких 
доволі багато в цій ділянці організму. Судини постачатимуть ліки до інших частин тіла, змушуючи імунну систему виробляти антитіла для боротьби з інфекцією. 

Під час дослідів виявилось, що завдяки застосуванню таких капсул у тварин вироблялось утричі більше антитіл. Це суттєво підвищує шанси на знищення збудника. 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:15
Цінуйте час, коли ви з рідними разом! Бо у долі можуть бути інші плани, ніж у вас...
12:00
Ми не радимо вам відмовлятись від улюбленої їжі, але ви маєте знати, чи не може бути вона небезпечною для вас.
14:20
Доволі часто з роками імунна пам'ять слабшає.
13:06
За рік у нас проводиться близько 581 тисяча донацій. А мало би бути щонайменше 1,3 мільйона.
18:30
У нашому тексті ви дізнаєтеся про втручання у геном на стадії ембріону і про те, що з цього може вийти.
16:22
Досліджено, що під час спортивних занять робота ендорфінів стає помітною вже за 15 хвилин, а через півгодини після початку тренування концентрація “гормонів щастя” збільшується уп'ятеро.
14:44
Підвищення атмосферного тиску понад 760 мм характерне для сухої й спекотної погоди, тоді кров стає густішою через випаровування рідини (пітніння), артеріальний тиск підвищується, збільшується ризик інфарктів та інсультів.
16:28
Черешні зменшують ризик варикозу, безсоння, серцевих недуг та позбавляють проблем зі шкірою і метаболічних розладів.
14:55
Клінічні дослідження показують, що вже за місяць у людини розвивається рубцеве звуження стравоходу, з'являються виразкові кровотечі в шлунку і всі симптоми токсичного набряку легень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.