У продажу з'явиться сканер для домашнього обстеження грудей

Радикально новий портативний сканер грудей незабаром дасть можливість жінкам проводити обстеження, не виходячи з дому. Про таке повідомляє           neboley.com.ua. Прилад створено вченими з Манчестерського університету, в ньому застосовано радіохвилі для сканування тканин на наявність підозрілих новоутворень. 

Невеликий сканер має форму чаші, яку доповнено екраном. Саме на екрані виявлені пухлини відмічаються червоними цятками. Більше того, вчені продумали схему встановлення апарату безпосередньо на бюстгалтері. Додаткових заходів вдаватись не потрібно. 

Навіть у порівнянні з мамографією новація характеризується вищим рівнем точності, запевняють розробники. Це дозволить жінкам, особливо мова про групу ризику, постійно стежити за власним здоров"ям. 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.
Модель, телеведуча і світська діва розповіла, як позбутись болю голови,  схуднути і не старіти
48-річна Світлана Вольнова не боїться зйомок у купальнику, носить відкриті сукні, короткі шорти і кардинально змінює не тільки імідж, але й професії.

Новини

16:10
В Україні наклали постійну заборону на застосування і реалізацію частини лікарських засобів від гіпертонії та серцевої недостатності.
12:00
В Україні тимчасово заборонили реалізацію та застосування лікарського засобу "Розчин Рінгера"
10:00
Він почувається здоровим та сповненим сил, а ще здобуває спортивні нагороди.
09:20
Виробники можуть обробляти їх фунгіцидом або восковими сполуками, а вони - небезпечні для здоров'я.
22:18
У Харківській області у зв'язку з грипом та ГРВІ 30 шкіл повністю або частково закриті на карантин.
18:32
Вчені склали карту озонового шару Землі та карту забруднення повітря на планеті, використовуючи дані з супутників, що рухаються навколо Землі.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.