Серце тепер лікуватимуть стовбуровими клітинами

Японські дослідники повідомили, що їм вперше вдалося провести унікальну терапію - вони застосували стовбурові клітини для відновлення серцевої тканини

Перші випробування нового методу пройшли успішно і показали дуже хороші результати. Раніше нічого подібного вчені не робили, все тести були невдалими і неефективними. Цього разу вченим вдалося виростити з м'язових стволових клітин особливі клітини, які являють собою “латки” для серця.

В експерименті взяли участь більше 2,5 тисяч добровольців. У них усіх були проблеми з серцем у вигляді будь-якої з форм серцевої недостатності. Для того, щоб стабілізувати роботу серця, вчені вводили змінені стовбурові клітини і дивилися на результат. Він їх приємно здивував, пише ladyhealth.com.ua.

Виявилося, що майже у всіх добровольців змінена форма клітин викликала покращення стану здоров'я серця. Тепер вчені продовжуватимуть дослідження. Вони говорять, що отримані штучним шляхом м'язові стовбурові клітини можна застосовувати і в лікуванні розтягнутих стінок серця, а також для терапії ішемії. Якщо тести і далі підтвердяться, планується, що всі ці захворювання лікуватимуть  за допомогою бета-блокаторів.

Але  допомагати такий метод буде не всім, зараз вже виявлена ​​стійкість до цього виду лікування у окремих індивідів, проте при більш масштабних дослідженнях це питання буде вивчений ретельніше.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

10:15
Медики кажуть: зараз у лікарнях дуже багато хворих, які мають хвороби серця і дуже чутливі до перепадів атмосферного тиску.
15:08
“Мотивація - основний критерій успіху реабілітації”, - каже пацієнт Микола Вахрамєєв.
11:00
Пацієнт, якому навіть відпустка та щоденний багатогодинний сон не допомогли відновити сили, звернувся до лікаря. Аналізи були в нормі, та надмірна сонливість не минала. Що з ним відбувалось?
16:00
Малюки, які з перших місяців життя пірнають під воду, менше хворіють, краще сплять і мають добре розвинені м'язи, кажуть фахівці.
15:00
Так сталося, що ще рік тому я їв усе підряд та зловживав солодощами і розпасся до 100 кілограмів, а наприкінці року “доробився” до гіпертонічного кризу. Лікарка, оглядаючи мене, оголосила вердикт: треба терміново худнути!
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації. Під час нього дитина може навіть 8-10 разів хворіти на ГРВІ. До речі, менше хворітимуть ті, у кого є братики та сестрички.
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації і кажуть, менше хворітимуть ті діти, у яких є братики та сестрички.
16:00
Дієтолог і травниця розповідають про користь і шкоду цієї ягоди.
17:00
Дещо фаталістичні думки науковця про наше харчування з погляду генитики.
18:30
Науковці твердять, що період найбільшого сексуального збудження між партнерами триває приблизно рік. Та це не означає, що сексуальна жага назавжди згасає.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.