Нові дані про мігрень: вона викликає проблеми з психікою

Нове дослідження, проведене в Університету Торонто (Канада) показало: люди з мігренню страждають від тривожного розладу частіше, ніж ті, у кого немає мігрені. Крім того, вчені з'ясували, що чоловіки з мігренню стикаються з тривожним розладом удвічі частіше за жінкок з мігренню.

У дослідженні брали участь 2200 канадців, які страждали на мігрень, і майже 20000 здорових добровольців. Фахівці оцінювали стан психічного здоров'я учасників. Дослідники виявили тривожний розлад у 2% добровольців без мігрені і 6% учасників з мігренню, пише ua.today.

Чоловіки з мігренню виявилися більш схильні до тривожного розладу в порівнянні з жінками. Згідно з даними попередніх досліджень, жінки страждають від тривожного розладу частіше за чоловіків. Вчені припускають: ймовірно, у чоловіків з мігренню ризик тривожного розладу вищий через те, що вони рідше беруть знеболювальні. Симптоми мігрені призводять до розвитку тривожного розладу.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

16:20
Регулярний огляд може допомогти зменшити захворюваність та смертність українок від раку шийки матки, що є четвертою найпоширенішою онкохворобою серед жінок у світі.
12:50
У цьому епідсезоні прогнозують два нові штами вірусу. Один із них називають особливо небезпечним.
10:20
37-річна біологиня Марія Байляк стала переможницею премії "Для жінок у науці".
08:40
Чадний газ не можна побачити чи відчути його запах
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.