Нові дані про мігрень: вона викликає проблеми з психікою

Нове дослідження, проведене в Університету Торонто (Канада) показало: люди з мігренню страждають від тривожного розладу частіше, ніж ті, у кого немає мігрені. Крім того, вчені з'ясували, що чоловіки з мігренню стикаються з тривожним розладом удвічі частіше за жінкок з мігренню.

У дослідженні брали участь 2200 канадців, які страждали на мігрень, і майже 20000 здорових добровольців. Фахівці оцінювали стан психічного здоров'я учасників. Дослідники виявили тривожний розлад у 2% добровольців без мігрені і 6% учасників з мігренню, пише ua.today.

Чоловіки з мігренню виявилися більш схильні до тривожного розладу в порівнянні з жінками. Згідно з даними попередніх досліджень, жінки страждають від тривожного розладу частіше за чоловіків. Вчені припускають: ймовірно, у чоловіків з мігренню ризик тривожного розладу вищий через те, що вони рідше беруть знеболювальні. Симптоми мігрені призводять до розвитку тривожного розладу.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.