Вчені заборонили жінкам нервувати. Аби потім не лікувати... своїх чоловіків

Чоловік і жінка в буквальному сенсі являють собою одне ціле, таке довели вчені з Оксфордського університету. Про таке повідомляє газета "Експрес".

Коли комусь із пари погано, в іншого підвищується артеріальний тиск. Що найдивніше, так здебільшого реагує організм чоловіка на стан стресу дружини. Іншими словами, чоловіки виявились більш чутливими до стресу своїх коханих жінок, а не навпаки...

Але невже справді може підвищитись тиск через те, що кохана чимось переймається?

"Йдеться про нашу здатність відгукуватись на емоції інших людей. Схожий феномен науковці зауважили й серед тварин, наприклад, якщо в клітці з мавпами настрій однієї особини змінюється, таке ж відбувається й з іншими. А найцікавішим є той факт, що такі зміни підтверджують і результати аналізів крові та сечі, вони
змінюються синхронно, -- пояснює Євген Заїка, психолог.

Люди, живучи разом, стають емоційним продовженням одне одного. Жінка є більш емоційною натурою, вона яскравіше реагує на різні події, тож непомітити зміну її настрою практично неможливо (тоді як чоловік воліє приховувати свої переживання). 

Настрій чоловіка не змінюється так часто, він зазвичай стримано реагує на різні подразники, а погіршення емоційного стану коханої є для нього справжнім випробуванням, що й позначається на фізичному стані".

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
"Пацієнтка розповідала, що лише раз за багато років подружнього життя відчула оргазм і ледь не померла від сорому", - лікар-сексолог.
12:00
15-20 хвилин дрімоти вдень дозволяють підвищити продуктивність праці, кажуть фахівці. Але є деякі нюанси.
09:37
Чому кожен реагує на однакову температуру навколишнього середовища по-різному і як натренувати організм до її перепадів?
13:00
І як правильно поводитися, коли температура тіла “зашкалює”.
11:00
Нещодавно у Львові жінка з коронавірусом народила здорових двійнят.
13:00
Нова модна дієта, яка буцімто рятує від онкохвороб, - цілковито антинауковий міф.
11:56
Фахівці кажуть, що логопедичні недоліки, які не зникли після п'яти років, ймовірно залишаться й у дорослому віці.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.