Лікар пояснив, чому з'являються натоптиші і як їх позбутись

Через неякiсне, вузьке та незручне взуття на пiдошках нiг можуть з"явитися натоптишi, попереджають спеціалісти. Ці утворення є дуже болючими, спричиняють проблеми при ходінні. Адже окрiм того, що болить пiдошва нiг, бiль розповсюджується по м"язах аж до колiна.

А як цьому швидко позбутись натоптишів?

-- Знаю багато випадкiв, коли люди намагаються видаляти натоптишi за допомогою оцту. В результатi отримують опiки шкiри, - пояснює Михайл Швець, лiкар ортопед-травматолог Чергiнiвської обласної лiкарнi. - Найефективнiше видаляти натоптишi за допомогою рiдкого азоту (це робить лише спецiалiст), після чого слiд змащувати
уражену дiлянку спецiальною маззю, що призводить до вiдторгнення ороговiлого наросту. Може знадобитися двi таких процедури, але буває й таке, що лiкування затягується й на мiсяць.

До речi, дуже проблематично на такi проблеми реагують дiти. Найчастiше мозолi та натоптишi з"являють у хлопчикiв, адже вони впродовж дня дуже активно рухаються. Так от, в якостi профiлактики раджу батькам, аби вони перевзували дитину в iнше взуття пiд час наступної прогулянки.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.