Науковці розповіли, як назавжди подолати герпес

Біологи з Медичного інституту Утрехтського університету заявили, що вірус герпесу можна знищити. Основну роль у цьому процесі, за результатами їх досліджень, відіграє система CRISPR/Cas9. 

Вчені попередили, мовляв, переважна більшість людей у світі є інфіковані цим вірусом, що згодом може спровокувати розвиток генітального герпесу, оперізувального лишаю, мононуклеозу і навіть раку. Хоча впродовж тривалого часу інфекція може перебувати в стані спокою, але з часом - активізуватись. 

Робота системи CRISPR/Cas9 спрямована на виявлення й зміни ДНК герпетовірусів, які зберігаються в інфікованих клітинах організму людини. Це попередить загострення хвороби. 

Випробування системи проводили на клітинах, інфікованих трьома різновидами герпетовірусів, повідомляє aspekty.net. Мова про герпес (HSV-1), цитомегаловірус (HCMV) і вірус Епштейна-Барра (EBV). Результати показали, що рівень EBV знизився на 95 %, розмноження HCMV суттєво знизилось, а реплікація HSV-1 зупинилась в активній 
фазі. 

Тож такий метод, переконані науковці, дозволить нарешті подолати таку поширену проблему, як вірус герпесу та його наслідки. 
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".
Щоб запобігти розвитку багатьох хвороб, слід відмовитися від вживання натщесерце певних продуктів
Деякі з продуктів викликають подразнення слизової шлунка, інші порушують кислотно-лужний баланс, а ще інші сприяють розвитку таких хвороб, як цукровий діабет і гастрит.

Новини

12:07
Якщо немає змоги помити руки водою та милом – обирайте просто вологі серветки, без антисептика. А щоб вберегтися від бактерій, наприклад, під час прогулянки на природі – майте напоготові аптечний антисептик – хлоргексидин або настоянку календули
11:10
Через неконтрольоване вживання серйозних препаратів розвивається резистентність до них.
09:40
Активізувався збудник гострого інфекційного захворювання.
22:15
Жінкам пощастило більше, ніж чоловікам.
19:46
Експерти ВООЗ назвали недорогі, але при цьому дуже небезпечні у своєму впливі на здоров'я продукти.
19:30
Медики кажуть: навіть інтенсивна розумова діяльність не вберігає від патологічного старіння мозку.
17:25
Медики кажуть, що це перебування у ретельно контрольованому стані несвідомості.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.