Науковці дізнались, як пересуваються ракові клітини, це нагадує рух гусені

Вивляється, ракові клітини пересуваються в організмі людини накшталт гусені, тоді закріплюються в новому місці. Тож науковці вирішили вплинути на ходу цих клітин, щоби можна було спинити їх рух взагалі. І їм це вдалось, пише neboley.com.ua.

Науковці провели експерименти на лабораторних гризунах, яких розділили на дві групи й імплантували ракові клітини та молекули макрокетона. В результаті 
від метастах постраждали ті миші, яким імплантували лише ракові клінтини. Тоді як введення макрокетону через тиждень після появи в організмі злоякісних клітин дало несподівано обнадійливий результат. Поширення небезпечних утворень припинилось аж на 80 %. 

Відтак дослідники підсумували: макрокетони перешкоджають формування засобу пересування ракових клітин. Що має ефект припинення поширення небезпеки.  

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

13:00
“Усе розпочалося з легкого поколювання у кінчиках пальців”, - каже наш співрозмовник.
11:00
Їх допускають навіть досвідчені у сексі партнери, кажуть фахівці.
11:00
"Пацієнтка розповідала, що лише раз за багато років подружнього життя відчула оргазм і ледь не померла від сорому", - лікар-сексолог.
12:00
15-20 хвилин дрімоти вдень дозволяють підвищити продуктивність праці, кажуть фахівці. Але є деякі нюанси.
09:37
Чому кожен реагує на однакову температуру навколишнього середовища по-різному і як натренувати організм до її перепадів?
13:00
І як правильно поводитися, коли температура тіла “зашкалює”.
11:00
Нещодавно у Львові жінка з коронавірусом народила здорових двійнят.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.