Вчені знайшли спосіб, як змусити знеболювальні препарати працювати удвічі довше

Багато знеболювальних працюють лише 4-6 годин. Відповідно, якщо біль зберігається, людина змушена приймати анальгетик кілька разів в день. Дослідники з Північно-Західного університету (США) розробили новий метод, що дозволяє знеболювальним діяти довше, ніж зазвичай.

Фахівцям вдалося продовжити період напіввиведення ібупрофену -- одного з найпопулярніших знеболювальних. Для доставки ліків було використано металоорганічні каркаси (з'єднання іонів металу з органічними лігандами). У такі каркаси можна упаковувати активні інгредієнти знеболювальних препаратів. Крім того, металоорганічні каркаси здатні розчинятися у воді.

Дослідники додавали ібупрофен в біологічно сумісні металоорганічні каркаси, що містять циклодекстрин і катіони лужних металів. Потім каркаси вводили мишам. Дослідження показало, що металоорганічний карскас з ібупрофеном швидко потрапляв в кровотік (приблизно через 10-20 хвилин). У такій формі ібупрофен діяв удвічі довше, ніж в звичайному вигляді, пише nastroenie.com.ua.
 

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

12:17
Зараз триває третя хвиля алергії - на рослини, які пилкують в серпні.
11:00
"У пацієнтки в нирці був камінь завдовжки 12 сантиметрів!", - пригадує лікар один із нетипових випадків.
11:00
Медики кажуть, етап видалення підшлункової у донора складніший, ніж її трансплантація реципієнтові.
11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.