Вчені знайшли спосіб, як змусити знеболювальні препарати працювати удвічі довше

Багато знеболювальних працюють лише 4-6 годин. Відповідно, якщо біль зберігається, людина змушена приймати анальгетик кілька разів в день. Дослідники з Північно-Західного університету (США) розробили новий метод, що дозволяє знеболювальним діяти довше, ніж зазвичай.

Фахівцям вдалося продовжити період напіввиведення ібупрофену -- одного з найпопулярніших знеболювальних. Для доставки ліків було використано металоорганічні каркаси (з'єднання іонів металу з органічними лігандами). У такі каркаси можна упаковувати активні інгредієнти знеболювальних препаратів. Крім того, металоорганічні каркаси здатні розчинятися у воді.

Дослідники додавали ібупрофен в біологічно сумісні металоорганічні каркаси, що містять циклодекстрин і катіони лужних металів. Потім каркаси вводили мишам. Дослідження показало, що металоорганічний карскас з ібупрофеном швидко потрапляв в кровотік (приблизно через 10-20 хвилин). У такій формі ібупрофен діяв удвічі довше, ніж в звичайному вигляді, пише nastroenie.com.ua.
 

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Спецiалiсти американської Асоцiацiї кардiологiв розробили дiєту, яка допомагає зберегти серце здоровим
Зокрема, у щоденному рацiонi обов'язково повинно бути п'ять порцiй овочiв i фруктiв, дiєтичне м'ясо та риба, горiхи, оливкова олiя.
З перших днів вересня - нежить, біль у горлі, температура тіла підвищується навіть до 39! Хм. Невже це якийсь грип? Що ж це за недуга активізувалася на початку осені?

Новини

14:45
Якщо за одну -- дві доби симптоми інсульту зникають, отже це була транзиторна ішемiчна атака
14:00
Спецiалiсти американської Асоцiацiї кардiологiв розробили дiєту, яка допомагає зберегти серце здоровим
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.