Окуліст вказав, що треба робити, аби вберегтись від сліпоти

Аспiрин провокує слiпоту у людей похилого віку, попередили вченi з Iнституту нейробiологiї та Академiчного медичного центру (Нiдерланди). За результатами
нових дослiджень, люди похилого вiку, котрi щодня зуживають аспiрин, 
пiддаються ризику виникнення муколодистрофiї. Мова про захворювання, котре призводить до втрати зору...

- А що це за хвороба? І які фактори провокують розвиток 
муколодистрофiї?

-- Це в першу чергу вiкове захворювання, при якому вiдбувається ураження сiткiвки ока, вiдмирання нервових волокон, що загрожує значним погiршенням зору. Зараз у свiтi суттєво збiльшилась кiлькiсть хворих, котрi потерпають вiд цiєї недуги.
Але проблема полягає не в тому, що хвороба набрала небувалих досi темпiв, а в тому, що в розвинених країнах тривалiсть життя людей збiльшилась, - говорить Остап Стратiйчук, лiкар-офтальмолог вищої категорiї.

Повторюсь, вiк -- це чи не основний в даному випадку чинник. Серед провокуючих факторiв, порушення обмiну речовин, токсичнi ураження органiзму. I звiсно ж, незбалансоване харчування.

Проблему становить брак в органiзмi таких мiкроелементiв як селен, цинк, що знаходяться в морських продуктах. А оскільки ми проживаємо далеко вiд моря, ця проблема для чималої кiлькостi українцiв стоїть гостро. Тому раджу бодай раз на тиждень  додавати до меню страви з риби. Також слiд вiдмовитися вiд жирiв
тваринного походження, смажених та жирних страв. 

І в жодному разi не можна експериментувати iз медикаментами. Адже безконтрольний прийом лiкiв може призвести до важких наслiдкiв.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.