Спеціаліст з гігієни харчування пояснив, чому в раціон обов'язково мають бути жири і чим загрожує їх нестача

За результатами статистики українських дієтологів, наші співвітчизники споживають забагато хліба (300 грамів) й цукру (105 грамів), а також жирного м"яса (140 грамів щодня). Тоді як в раціоні бракує фруктів, ягід, молока та морепродуктів.
А отже, організм недоотримує необхідні вітаміни й поживні речовини.

А якими можуть бути наслідки таких гастрономічних вподобань?

- Українці воліють їсти висококалорійні продукти з низькою біологічною цінністю. Через це в нашому раціоні бракує рослинних жирiв, харчових волокон, вiтамiнiв та мiнеральних речовин (зокрема мова про селен, йод, залiзо, кальцiй, магнiй, фтор), -
Леонiд Подригало, спеціаліст з гігієни харчування.

У рацiонi харчування обов"язково мають бути присутнiми основнi групи продуктiв, мова про крупи, молокопродукти, овочi, фрукти, рибу та м"ясо. Але потрібно дотримуватись норми, згідно якої, білки та жири мають складати по одній частині, а чотири частини слід віддавати вуглеводам.

При цьому із загальної кiлькостi жирiв третину мають складати жири рослинного походження. Щодня органiзм дорослої людини вимагає близько 400 грамів клiтковини, зауважте, не враховуючи картоплі. Тоді як в багатьох сім"ях основним постачальником клітковини є саме страви з картоплі. Натомість ми їмо мало
морепродуктів, а саме вони сприяють нормалізації холестеринового обміну, розрідженню крові, допомагають боротися з ожирінням, покращують роботу мозку.

І ще одне, українці мають дві погані звички, пересолювати та класти в чай забагато цукру. Тоді норма для здорової людини -- одна чайна ложка в день (з урахуванням вмісту солі в продуктах), і пiвложки для тих, хто перебуває в групi ризику (серцево-судинні недуги, проблеми з нирками). А цукру в горнятко чаю можна класти
не більше чайної лочки. Бо надмірне споживання цього продукту сприяє збільшенню ваги, появи такої проблеми як ожиріння та цукровий діабет.

- Але хіба м"ясо не забезпечує організм необхідним?

- Для дотримання норм здорового харчування рекомендовано споживати нежирнi сорти м"яса. Тому бажано готувати страви з птицi й кролика, це м"ясо легко засвоюється, належить до дiєтичного, мiстить вiтамiн В12, нестача якого може призвести до розвитку захворювань кровi.

Тоді як українці воліють їсти м"ясо жирних сортів (важко засвоюється), та ще й робити це щодня. Але страви з м"яса можна їсти лише один -- два рази на тиждень, а розмір порції не має перевищувати розміру вашої долоні.

Бо часте споживання червоного м"яса призводить до збільшення рівня холестерину, що позначається на роботі серцево-судинної системи (адже у ста грамах свинини чи яловичини міститься до 15 грамів жиру, а в такій же кількості курячого філе -- всього один). В результаті таких гастрономічних вподобань вже у віці
після 35 років в українців масово починає розвиватися атеросклероз.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

15:00
Юлія Микитин, Володимир Войтишин, Володимир Шевченко та Юлія Ткалич ' чотири учасники проекту газети Експрес ' продовжують свій марафон зі схуднення.
00:53
Британські медики провели дослідження того, який зріст найкраще гарантує секс. Виявилось, що в цьому плані ефективніше бути високим.
23:22
Побутує думка, що міцні напої допомагають зігрітися. Втім, лікарі кажуть, що це не правда.
18:30
Часто гострий зубний біль виникає зненацька.
16:40
Вам знадобляться чорна редька та мед. Однак протизастудною дією цілющі властивості цього коренеплода не обмежуються.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.