Замiсть того, щоб пити пігулки вiд головного болю, просто змiніть рацiон

У кого з нас час вiд часу не болить голова? I найперше, що ми робимо, -- хапаємося за пiгулки. Мiж тим, цiєї неприємностi можна позбутися, додавши до рацiону однi продукти i забравши iншi.

Якi саме? Про це розповiдає Катерина Дзевицька, лiкар-невролог науково-консультацiйного дiагностичного центру лiкування головного болю.

-- Чи справдi головний бiль може виникнути вiд їжi?

-- Вiдомо, що iснують певнi продукти, якi мiстять речовини, що можуть спровокувати напад головного болю. Зокрема, це амiни, якi утворюються з амiнокислот деяких продуктiв. Прикладом таких амiнiв є гiстамiн (його багато у рибi) та тирамiн  (мiститься у сирах). Крiм того, небезпечний для голови й серотонiн -- у великих кiлькостях цей гормон задоволення, як його ще називають, також здатен викликати бiль.

-- А в яких саме продуктах мiстяться цi речовини?

-- На тирамiн багатi сири, кава, какао, шоколад, оцет, гiрчиця, кетчуп, майонез, свинина, копчене м'ясо, деякi сорти риби, шпинат, зелена цибуля, соя, селера. Класичним провокатором нападiв найсильнiшого головного болю (мiгренi) вважається червоне вино -- саме через вмiст тирамiнiв.

Серотонiн мiститься у бананах, томатах, ананасах, лiсових горiхах, шоколадi. Тобто, для покращення настрою можна з’їсти трiшки цих продуктiв, але у великих кiлькостях вони можуть  призвести до зворотьного ефекту. Iншi амiни можуть  мiститися у маринованому оселедцi, сушенiй рибi, дичинi, печiнцi, салямi, соєвому соусi, пивi.

Головнi болi можуть викликати харчовi додатки, якi широко  використовують у приправах, готових продуктах, фаст-фудi, напiвфабрикатах. Зокрема, це славнозвiснi пiдсилювач смаку глутамат натрiю, замiнник цукру аспартам, консервант нiтрат натрiю. Тому намагайтеся уникати продуктiв з їх вмiстом.

-- Але чому деякi люди можуть вживати цi продукти без наслiдкiв, а у деяких виникають напади болю?

-- Печiнка виробляє ферменти, якi руйнують амiни. Але якщо вона зашлакована або знесилена боротьбою з вiрусами, вона може "пропускати" амiни, внаслiдок чого виникатиме головний бiль. А у декого цi ферменти виробляються недостатньо, i тому, з’ївши "не той" продукт, людина страждає вiд головного болю.

-- А чи є продукти, якi, навпаки, протидiють головному болю?

-- Так, це продукти, багатi на вiтамiни групи В (зокрема, В6). Багато його у м’ясних та молочних продуктах, яйцях, дрiжджах,  бобових (горосi та квасолi) та злакових культурах (особливо у вiвсянцi).

Часом, особливо у жiнок, напади головного болю можуть спровокувати дiєти, що виключають жири. Цього робити не можна, адже наш мозок потребує жирiв. Особливо важливими є жирнi омега-3 кислоти, яких багато у рибi (найбiльше -- у лососевих), насiннi льону, морепродуктах.

Дуже важливi для мозку фосфолiпiди -- лецитiн та холiн. Їх надходження можна забезпечити, вживаючи яєчний жовток та бобовi. А такi амiнокислоти, як триптофан та тирозин, можна отримати з домашнього сиру, м’яса, риби та яєць.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:55
Жодних наукових досліджень, які підтверджували би, що гас можна використовувати для лікування, немає.
10:10
Дедалі частіше ми дізнаємось про весілля, яке завершилось для гостей у лікарні. Як уникнути такої проблеми та які ще нюанси варто врахувати, організовуючи весілля?
15:15
Цінуйте час, коли ви з рідними разом! Бо у долі можуть бути інші плани, ніж у вас...
12:00
Ми не радимо вам відмовлятись від улюбленої їжі, але ви маєте знати, чи не може бути вона небезпечною для вас.
14:20
Доволі часто з роками імунна пам'ять слабшає.
13:06
За рік у нас проводиться близько 581 тисяча донацій. А мало би бути щонайменше 1,3 мільйона.
18:30
У нашому тексті ви дізнаєтеся про втручання у геном на стадії ембріону і про те, що з цього може вийти.
16:22
Досліджено, що під час спортивних занять робота ендорфінів стає помітною вже за 15 хвилин, а через півгодини після початку тренування концентрація “гормонів щастя” збільшується уп'ятеро.
14:44
Підвищення атмосферного тиску понад 760 мм характерне для сухої й спекотної погоди, тоді кров стає густішою через випаровування рідини (пітніння), артеріальний тиск підвищується, збільшується ризик інфарктів та інсультів.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.