На електрокардіограму тепер записуватись не треба, проводити обстеження можна вдома

Українські винахідники Олексій Виноградов та кардіолог Дмитро Федком заявили про створення «розумної футболки», яка дозволяє займатися спортом і водночас відстежувати роботу серця, проводячи  електрокардіограму. Про таке повідомляє zaxid.net.

«Наша мета – забезпечити ранню діагностику серця. При тім з"явилась ідея поєднати процес: видати точні показники пульсу й варіабельності ритму серця, додати звіти за результатами тренувань і проводити діагностику», – розповіли фахівці. 

Розробка HeartIn складається з двох компонентів – це футболка з електродами, які знімають показники роботи серця, і пристрій з Bluetooth-модулем, його батарея працює до 24 годин. Всі дані в реальному часі передаються на мобільний додаток, що видає рекомендації про інтенсивність вправ або про необхідність відпочити. Футболка буде доволі міцною, щоби витримувати активні тренування й прання в машинці.

Заявлена точність HeartIn – 99 %. «Розумна футболка» уже проходить медичну сертифікацію.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

17 листопада -- Всесвітній день боротьби проти хронічної обструктивної хвороби легень
За оцінками ВООЗ, сьогодні від цієї  хвороби страждає понад 210 мільйонів осіб у світі. А вже за 15 років ХОХЛ стане третьою за значимістю причиною смерті в усьому світі.
У столиці збільшилась кількість хворих на менінгококову інфекцію, повідомили у Департаменті охорони здоров’я КМДА.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.