На електрокардіограму тепер записуватись не треба, проводити обстеження можна вдома

Українські винахідники Олексій Виноградов та кардіолог Дмитро Федком заявили про створення «розумної футболки», яка дозволяє займатися спортом і водночас відстежувати роботу серця, проводячи  електрокардіограму. Про таке повідомляє zaxid.net.

«Наша мета – забезпечити ранню діагностику серця. При тім з"явилась ідея поєднати процес: видати точні показники пульсу й варіабельності ритму серця, додати звіти за результатами тренувань і проводити діагностику», – розповіли фахівці. 

Розробка HeartIn складається з двох компонентів – це футболка з електродами, які знімають показники роботи серця, і пристрій з Bluetooth-модулем, його батарея працює до 24 годин. Всі дані в реальному часі передаються на мобільний додаток, що видає рекомендації про інтенсивність вправ або про необхідність відпочити. Футболка буде доволі міцною, щоби витримувати активні тренування й прання в машинці.

Заявлена точність HeartIn – 99 %. «Розумна футболка» уже проходить медичну сертифікацію.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Спецiалiсти американської Асоцiацiї кардiологiв розробили дiєту, яка допомагає зберегти серце здоровим
Зокрема, у щоденному рацiонi обов'язково повинно бути п'ять порцiй овочiв i фруктiв, дiєтичне м'ясо та риба, горiхи, оливкова олiя.
З перших днів вересня - нежить, біль у горлі, температура тіла підвищується навіть до 39! Хм. Невже це якийсь грип? Що ж це за недуга активізувалася на початку осені?

Новини

14:45
Якщо за одну -- дві доби симптоми інсульту зникають, отже це була транзиторна ішемiчна атака
14:00
Спецiалiсти американської Асоцiацiї кардiологiв розробили дiєту, яка допомагає зберегти серце здоровим
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.