Чоловікам на замітку: повернути статеву силу допоможуть волоські горіхи і козяче молоко

"Ще недавно у мене була така проблема, що світ здавався  немилим, -- розповідає Анатолій Муренков із Луцька, –- про любощі і не думав. Занепокоїлася дружина –- вона почала пiдозрювати, що в мене хтось з'явився, так би мовити, на стороні".

Поки пан Анатолiй думав, чи не пiти до лікаря, дружина почала погрожувати розлученням. І хто знає, до чого б усе дійшло, якби він не поїхав якось допомагати бабусі. Там і розповів про свої проблеми дідусеві. Той і втішив -– мовляв, наша баба і не з такими хворобами упорувалася!

"А наступного дня мені почали давати жменю ядер грецьких горіхів, які я мав неспiхом ретельно розжувати і лише тоді проковтнути, -- усміхається чоловік. –- І так -– кожен горішок. А запивав усе те я склянкою свіжого козячого молочка. I так тричі на день. Не повірите, але буквально за два тижні такого лікування я знову відчув себе чоловіком! Хотів уже кинути те, але згадав, як дідусь говорив, що треба пройти весь курс до кінця, тобто робити так упродовж місяця. З того часу минуло два роки, і ще не було випадку, щоб моя чоловіча міць мене підвела. До речі, про погрозу розлучитися моя кохана тепер навіть і не згадує".

Реклама

Читайте також:

Тема дня

З кожним роком в Україні з'являється все більше людей, які мають проблеми із зором. За підрахунками МОЗ, у кожної п'ятої дитини в Україні -- нездорові очі.
Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.