Вчені виявили метод, який захищає судини від тромбів. Це під силу кожному

Американські вчені провели дослідження, на основі якого вивчили генетичний матеріал близько 140 тисяч осіб. Результати показали, що паління послаблює ген, який відповідає за захист судин. Це, в свою чергу, підвищує ризик утворення тромбів, повідомляє zdorov-info.com.ua.

Тромбоз виникає в результаті формування всередині кровоносних судин згустків крові. Коли тромб перекриває більше 75 % поперечного просвіту артерії, приплив крові й кисню до тканини суттєво знижується, що призводить до гіпоксії й накопичення продуктів метаболізму, в тому числі і токсинів. А якщо артерія
перекривається більше як на 90 %, через брак кисню клітина повністю відмирає. Тож тромби стають частою причиною  важких серцево-судинних хвороб і раптової смерті.

Тож, позбувшись небезпечної звички, людина може захистити своє здоров"я і життя, зокрема, мова про такі такі фатільні наслідки, як розвиток тромбозу. 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Медики кажуть, етап видалення підшлункової у донора складніший, ніж її трансплантація реципієнтові.
11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
09:00
Розповідаємо про те, що відомо про вплив цукрового діабету на розвиток важких форм коронавірусної хвороби.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.