Тепер процедура штучного запліднення не потребуватиме повторень, вчені навчились вирізняти найбільш життєздатні ембріони

Професор Кембріджського університету Магдалена Зерніка-Гетц разом із колегами розробили методику, за якою можна ефективно оцінити стан ембріонів до їх імплантації. Вчені з"ясували, що при потраплянні сперматозоїда в яйцеклітину з"являється пульсація, пише neboley.com.ua.

 Зважаючи на оцінку цього процесу, можна зпрогнозувати, чи буде ембріон успішно розвиватись. Відтак можна буде обрати ембріон, який буде найкраще пристосований для такої процедури, як екстракорпоральне запліднення. 

При тім науковці визначили, що найбільше шансів на успішну вагітність забезпечує вибір тих ембріонів, чия цитоплазма вібрує з частотою 10-15 нМ за секунду. Таку залежність вдалось встановити на основі експериментів з лабораторними гризунами. 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Медики кажуть, етап видалення підшлункової у донора складніший, ніж її трансплантація реципієнтові.
11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
09:00
Розповідаємо про те, що відомо про вплив цукрового діабету на розвиток важких форм коронавірусної хвороби.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.