Варення з акації — смачне і корисне

Акація не лише гарно цвіте та чудово пахне. Це відома лікарська рослина, яка лікує астму, бронхіт, ангіну. Проте е ще не все -- вправнi господинi готують з цвіту акації... варення, дуже смачне та корисне.

Господинi кажуть, що його можна смакувати цiлу зиму. "Ще моя мама варила варення з акацiї, тепер уже кiлька рокiв поспіль  його готую я, -- каже Марiя Буденко, господиня. -- Цiкаво, що коли пригощаю своїх гостей, нiхто не може здогадатися, з чого воно".

Своїм рецептом панi Марiя подiлилася з нами. Отже, потрiбно 400- 500 грамiв  бiлого цвiту, кiлограм цукру, сiк лимона або ж лимонна кислота (деякi господинi використовують виноградний сiк). Квiтки промити та очистити, потiм розтерти руками iз 0,5 кiлограма цукру, та залишити на 12 годин. Iз цукру, що залишився, води та лимонного (чи виноградного) соку зварити сироп, залити ним перетертi  квiтки та варити 30-40 хвилини. Пiсля того розкладати у банки i закручувати.


 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.