Варення з акації — смачне і корисне

Акація не лише гарно цвіте та чудово пахне. Це відома лікарська рослина, яка лікує астму, бронхіт, ангіну. Проте е ще не все -- вправнi господинi готують з цвіту акації... варення, дуже смачне та корисне.

Господинi кажуть, що його можна смакувати цiлу зиму. "Ще моя мама варила варення з акацiї, тепер уже кiлька рокiв поспіль  його готую я, -- каже Марiя Буденко, господиня. -- Цiкаво, що коли пригощаю своїх гостей, нiхто не може здогадатися, з чого воно".

Своїм рецептом панi Марiя подiлилася з нами. Отже, потрiбно 400- 500 грамiв  бiлого цвiту, кiлограм цукру, сiк лимона або ж лимонна кислота (деякi господинi використовують виноградний сiк). Квiтки промити та очистити, потiм розтерти руками iз 0,5 кiлограма цукру, та залишити на 12 годин. Iз цукру, що залишився, води та лимонного (чи виноградного) соку зварити сироп, залити ним перетертi  квiтки та варити 30-40 хвилини. Пiсля того розкладати у банки i закручувати.


 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.
Модель, телеведуча і світська діва розповіла, як позбутись болю голови,  схуднути і не старіти
48-річна Світлана Вольнова не боїться зйомок у купальнику, носить відкриті сукні, короткі шорти і кардинально змінює не тільки імідж, але й професії.

Новини

18:32
Вчені склали карту озонового шару Землі та карту забруднення повітря на планеті, використовуючи дані з супутників, що рухаються навколо Землі.
15:35
Дієтологиня розробила раціони харчування для кожного учасника за схемою, якою можете скористатися і ви.
14:25
У Києві показник захворюваності на грип та ГРВІ є нижчим епідемічного порогу.
07:07
Куріння кальяну має прямий зв‘язок з онкологією легень, ротової порожнини, стравоходу, шлунка, з серцево-судинними захворюваннями, хронічним обструктивним захворюванням легень, чоловічим безпліддям.
21:54
"Зелені" райони знижують рівень стресу та рівень серцево-судинних хвороб.
16:17
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.