Варення з акації — смачне і корисне

Акація не лише гарно цвіте та чудово пахне. Це відома лікарська рослина, яка лікує астму, бронхіт, ангіну. Проте е ще не все -- вправнi господинi готують з цвіту акації... варення, дуже смачне та корисне.

Господинi кажуть, що його можна смакувати цiлу зиму. "Ще моя мама варила варення з акацiї, тепер уже кiлька рокiв поспіль  його готую я, -- каже Марiя Буденко, господиня. -- Цiкаво, що коли пригощаю своїх гостей, нiхто не може здогадатися, з чого воно".

Своїм рецептом панi Марiя подiлилася з нами. Отже, потрiбно 400- 500 грамiв  бiлого цвiту, кiлограм цукру, сiк лимона або ж лимонна кислота (деякi господинi використовують виноградний сiк). Квiтки промити та очистити, потiм розтерти руками iз 0,5 кiлограма цукру, та залишити на 12 годин. Iз цукру, що залишився, води та лимонного (чи виноградного) соку зварити сироп, залити ним перетертi  квiтки та варити 30-40 хвилини. Пiсля того розкладати у банки i закручувати.


 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:25
Ознакою захворювання є погіршення пам'яті, коли забуваються насамперед поточні події.
16:35
Найчастіше харчі забруднюються поліциклічними ароматичними вуглеводнями (ПАВ), нітрозамінами (НА) та важкими металами.
10:27
Документ про повну вакцинацію дитини продають всього за 400, лікарняний - за 200, а довідку про вагітність - за 300 гривень.
09:52
Чим небезпечне вживання антибіотиків безконтрольно? Які ризики виникають, якщо їх не продаватимуть без призначення лікаря?
19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.